Вперше на «Книжкову толоку» приїдуть до нас гості з Чернівців .Це письменник і директор музею Володимира Івасюка Мирослав Лазарук. Автор поетичних книг «Коломия» (1988), «Покрова» (1993), «Ночі з амазонкою» (1996), «Містечкові містерії» (2001), «Пантір» (2006), прозових – «Птах самотній» (1996), «Збирачі маку»(1999), «Лепра – Інавгурація»(2006), есеїстичних – «Микола Вінграновський. Степовий Сварог»(2009), «Через терни до любови»(2009), п”єс «Видіння судної ночі»(2001) та «Дуель у божевільні»(2007).

Творчість М. Лазарука відзначена різноманітними міжнародними та всеукраїнськими преміями, зокрема, літературно-мистецькою премією імені Івана Нечуя-Левицького, міжнародною – «Карпатська корона», імені Дмитра Загула, Сидора Воробкевича та іншими. Він – заслужений діяч мистецтв України.

Мар’ян Лазарук – початкуючий чернівецький поет, закінчив аспірантуру і готується стати вченим. Однак його неординарне поетичне слово вже добре знають в Україні. Мар’ян Лазарук працює в Чернівецькій обласній державній телерадіокомпанії, готує передачі на літературно-мистецькі та політичні теми. Мар’ян Лазарук є автором двох поетичних книг «Руки Сіяча», «ЧЕРН: зухвалі візії», брав участь в численних літературних презентаціях, творчих вечорах, конкурсах. На форумі видавців у вересні минулого року Мар ян успішно презентував свою поетичну книгу.