УСЕ ПОВТОРЮЄТЬСЯ, ЗАЛИШАЮЧИСЬ НЕПОВТОРНИМ

У дитинстві її однаково чарували безмежні рівнинні простори під високим небом Чернігівщини і цвітіння яблуневих садів у рідному Неслухові, що недалеко від Львова. Це Оксана Лозова, мамин східний і батьків західний край якої поєднані у її серці. Змалку була вразливою дитиною — або сміялася, або плакала. Через граничну відвертість перед світом, зазнала і багато радості, й немало розчарувань.

Пані Оксана віддає перевагу традиційному віршуванню, захоплюється короткими поетичними формами, особливо восьмивіршем. І всі її поезії йдуть від серця. Як ось «Ангел»: добрий білий ангел, який завжди підставить своє міцне добре крило, вчасно «підхопить душу» людини. Хочеться побажати: нехай ангели охороняють тих, кого ми любимо, і тих, хто любить нас...

А також хай наші ангели-охоронці встигають рятувати душу у найскрутніший момент життя. Перебуваючи на зустрічі з поетесою, переконуюсь, що вона і є таким ангелом, бо мила, життєрадісна, весела, добра жінка, від якої щастя й радість струменить яскравим потоком мудрих слів, які звучать у її віршах. Письменниця закликає нас жити серцем, віддаватися порухам душі, бо без цього не мають сенсу ні життя, ні творчість.

« Світ щодня змінюється, та в головному залишається незмінним. Усе повторюється, залишаючись неповторним. Світ у кожного свій. Вся сила у його цілісності» — чудові афоризми чудової поетеси та розумної людини Оксани Лозової. Тож прислухаймось до них, читаймо та пізнаваймо світ її прекрасної поезії!