МИ ПОВИННІ ВИХОВУВАТИ У СОБІ СТРИЖЕНЬ САМОДОСТАТНОСТІ

« Звідки народжується письменник? Звідки бере першовитоки Слово — огненний пломінь, який горить через віки, якщо він справжній...». « Великий письменник почитається тоді, коли він уміє відчувати чужий біль більше, аніж свій власний...». « Параліч духу — ось та найважніша причина всіх наших бід і нещасть... Параліч духовності...». « Справжня творчість — це спалах і горіння, це любов і спопеляюча пристрасть, це вогнище, у якому згоряє нещирість, неправда і лицемірство...». Такі, та ще багато подібних думок-перлів через « любов-слово-любов» проповідує своєю невгамовною творчістю Марія Якубовська, яка показує себе « у дзеркалі слова» мужньо, мудро, гідно...

Пані Марія — доцент кафедри українознавства Української академії друкарства, голова Львівської організації Національної спілки письменників України. Поет, прозаїк, критик, дослідниця історії та теорії літератури. Підготувала та впровадила в життя чотири навчальні програми з української літератури, а також написала навчальні програми з психології та філософії мовлення, культурології. Видала 14 книжок різного жанру. Автор культурологічного проекту « Духовність». Член Національної спілки письменників України. Дивно, як в одній особі могло поміститись стільки граней, талантів, стільки праці, і як вона встигає ними займатися? Але це факт.

Марія Якубовська — неповторна письменниця, яка уміє відшукати те глибинне, сутнісне, найкраще в душі людини, відтворюючи свої почуття у поезіях. У книжці « А ти мені — тривога між причасть» відтворена філософія життя, філософія кохання. Пізнавати світ очима любові — головне життєве кредо ліричних героїв поетеси.

Збірка оповідань « Осінні громи» розповідає про щастя і бажання бути щасливим, про довгу і непросту дорогу до своєї сутності. Тільки, пізнавши себе, можеш пізнати світ — основне гасло збірки. Гармонія в житті: між людьми, між собою і світом — основа людського щастя.