11701075 194948467550379 7467246943985175768 nСьогодні відбулася нарада з головами сільських рад, щодо надання з місцевих бюджетів субвенцій для закупівлі нового рентгенапарату в Миколаївську КЦРЛ.

Детальніше...

Детальніше...

Виїздне засідання земельної комісії .
Сьогодні комісія Миколаївської районної ради в складі керуючого справами О. Левицького, голови комісії з питань земельних відносин і використання природних ресурсів І.Лалака, головного спеціаліста управління Держгеокадастру у Миколаївському районі Р. Грици та представника районної санітарно-епідеміологічної служби М. Денікевич на чолі із заступником голови районної ради Є. Дзюбайлом, здійснила виїздне засідання у Гірську та Раделицьку сільські ради, щодо розгляду скарг та заяв громадян з питань порушення вимог земельного та санітарного законодавства.

Детальніше...

12141638 194075844304308 7611767243729611749 n16 березня відбулося засідання комісії з питань охорони здоров’я.

Крім депутатського складу постійної комісії також були присутні голова районної ради Т. Зубрицький , заступник голови районної ради, голова РДА Я. Папуга , в.о. головного лікаря І. Хрущ та її заступник.

Детальніше...

25 лютого відбулася чергова сесія Миколаївської районної ради. На початку сесії було озвучено депутатські звернення та запити. Після цього депутати приступили до розгляду порядку денного сесії та розглянули такі питання:

Детальніше...

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликається позачергова сесія Миколаївської районної ради.

Детальніше...

18 грудня відбулася комісія районної ради по наданню одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО та малозабезпеченим громадянам району. Комісія вирішила надати матеріальну допомогу відповідно до поданих заяв.

Детальніше...

17 грудня голова районної ради Тарас Зубрицький , голова райдержадміністрації Ярослав Папуга провели зустріч із заступником бургомістра м.Гоголін (Республіка Польща) Криштофом Длугошом, керівником центру соціального забезпечення Ізабеллою Ольчик та начальник відділу інвестицій Станіславом Харафом.

Детальніше...

17 листопада відбулась друга сесія Миколаївської районної ради. На порядок денний було винесено питання щодо обрання заступника голови районної ради, про обрання постійних комісій, про утворення президії, про утворення комісії з питань поновлення прав реабілітованих, про затвердження звіту про виконання районного бюджетуза 9 місяців 2015 року, про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік.

Детальніше...

У середу 9 грудня відбувся особистий прийом громадян головою районної ради Т.Зубрицьким.

Детальніше...