×

Повідомлення

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

17 грудня голова районної ради Тарас Зубрицький , голова райдержадміністрації Ярослав Папуга провели зустріч із заступником бургомістра м.Гоголін (Республіка Польща) Криштофом Длугошом, керівником центру соціального забезпечення Ізабеллою Ольчик та начальник відділу інвестицій Станіславом Харафом.

У зустрічі взяли участь міський голова Андрій Щебель, заступник голови райдержадміністрації Віктор Козоглодюк, керівник відділу культури і туризму Ірина Іваночко.

Сторони обговорили основні напрями співпраці у галузі культури, освіти, соціального забезпечення та висловили зацікавленість у подальшому зміцненні та розширенні співробітництва відповідно до угоди про партнерство та співпрацю між містами Миколаєвом та Гоголіном.

Польська делегація передала 2 тонни благодійної допомоги для миколаївчан.

Керівники району подякували за надану допомогу та висловили сподівання, що плідна співпраця української та польської сторін принесе лише позитивні результати для жителів Миколаєва та Гоголіна.

{gallery}img/novinirayonnoyiradi/6{/gallery}

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено