УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXХІV сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 11жовтня 2018 року

Про готовність підприємств, установ та організацій

району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років

         Заслухавши інформацію щодо готовності підприємств, установ та організацій району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, керуючись ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань промисловості, енергозберігання, зв’язку, шляхового господарства, розвитку агропромислового комплексу і екології, районна рада    

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про хід виконання робіт з підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років взяти до відома.  

2. Рекомендувати міському голові м. Миколаєва А.Щебелю, начальнику відділу освіти райдержадміністрації О.Леховичу, головному лікарю КНП «Миколаївська ЦРЛ» І.Хрущ, селищному голові смт. Розділ М.Рогулі:

2.1. Забезпечити утримання в задовільному експлуатаційному та санітарно-технічному стані існуючі мережі водопостачання та водовідведення.

2.2. Забезпечити вчасне входження котелень в опалювальний сезон та створити запас палива.

2.3. Забезпечити створення запасів піску та технічної солі для посипання пішохідних доріжок, тротуарів та комунальних доріг.

3. Рекомендувати міському голові м.Миколаєва А.Щебелю :

3.1.Забезпечити своєчасне входження комунальних котелень №3 та №4 МДКП «Миколаївтеплокомуненерго» в опалювальний період.

3.2. Вжити заходів щодо безпечної та безперебійної роботи електромереж житлового фонду.

3.3. Вжити заходів по забезпеченню якісними послугами житлового фонду комунальними підприємствами.

            3.4. Забезпечити виконання комунальними підприємствами заходів щодо зменшення втрат теплової енергії та води.

4. Рекомендувати міському голові м. Миколаєва А. Щебелю та селищному голові смт. Розділ М.Рогулі:

4.1. Постійно проводити роз’яснювальну роботу серед населення та інших категорій споживачів щодо забезпечення стовідсоткової оплати спожитих енергоносіїв та житлово-комунальних послуг, використовуючи для цього засоби масової інформації, індивідуальні зустрічі та інше.

            4.2. Проводити роз’яснювальну роботу щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

            4.3. Проаналізувати стан дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств житлово-комунального господарства та вжити вичерпних заходів щодо її зменшення, розглянути фінансово-економічний стан підприємств житлово-комунального господарства та розробити і затвердити заходи, скеровані на їх фінансове оздоровлення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, енергозберігання, зв’язку, шляхового господарства, розвитку агропромислового комплексу і екології (А. Оленич).

           Голова районної ради                                                       Тарас Зубрицький

        

            І Н Ф О Р М А Ц І Я

про готовність підприємств, установ та організацій району

до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років

         Для забезпечення ефективного виконання заходів з підготовки об’єктів господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період розпорядженням голови Миколаївської районної державної адміністрації від 03.04.2018 року №238 зобов’язано керівників бюджетних установ та комунальних підприємств провести аналіз роботи підприємств та установ в зимовому періоді минулих років та визначити першочергові заходи з підготовки до наступного опалювального сезону 2018/19 років.

               Освіта

         Загальний обсяг коштів на виконання підготовчих та ремонтних робіт установ освіти – 3229,148 тис. грн, освоєно – 2 885,03 (89%).

         У відділі освіти 11 котелень загальною потужністю 5,4 МВт/год, готові до опалювального сезону, пройшли перевірку інспекцією Держенергонагляду, оформлені акти готовності теплових господарств навчальних закладів до роботи в опалювальний період 2018/2019 років.        

          При підготовці навчальних та дошкільних закладів до роботи в новому навчальному році та опалювальному періоді 2018-2019 відділом освіти райдержадміністрації виконувалися заходи з енергоефективності.

     Наданий час здійснено:

-                     проведена перевірка приладів обліку енергоносіїв;

-                     капітальний ремонт Київецького НВК(утеплення фасаду) – 381,106 тис.грн;

-                     Миколаївської гімназії (ремонт шатрового даху) – 282,366 тис.грн;

-                     Роздільської ЗОШ (утеплення фасаду) – 179,9 тис.грн;

-                     Новосілко-Опарської ЗОШ (заміна віконних блоків на МП) – 283,028тис.грн;

-                     Дроговизького НВК (ремонт шатрового даху над спортивним залом і початковим корпусом НВК) – 291,5 тис.грн;

-                     Рудниківського НВК (капремонт фасаду корпусу №2) – 299,996 тис.грн;

-                     Малогорожанківської ЗОШ (ремонт шатрового даху) – 277,233 тис.грн;

-                     Більченського НВК (ремонт перекриття) – 399,7 тис.грн;

-                     Миколаївської РДЮСШ (утеплення фасаду) - 295,1 тис.грн;

-                     завершуються роботи по ремонту Миколаївського НВК (реконструкція покрівлі над добудованим корпусом) – освоєно 195,1 тис.грн. із 399,840 тис.грн.

         Охорона здоров’я

   При підготовці закладів медицини до опалювального сезону на заходи в загальному освоєно – 473,5 тис грн. із запланованих 603,05 тис.грн. 79%

   Проведено:

- капітальний ремонт приймального відділення ЦРЛ – освоєно 262,5 тис.грн. із 281,7тис.грн;

- заміну внутрішніх дверей у приміщенні ФАП Криниця ( 25,0 тис.грн) та Дерматологічного відділення смт.Розділ –(10 тис.грн),

- ремонт системи опалення та холодного і гарячого водопостачання ЦРЛ- 6,0 тис.грн;

-                     встановлено радіо терморегулятори «iMod» на модульній та центральній котельнях- 27,6 тис.грн., підготовка котельні -10,4 тис.грн.

-                     капремонт фасаду АЗПСМ с.В.Горожанна (КВ 242,250тис.грн) – освоєно 132,0 тис.грн.МБ, решта коштів з ОБ.

   У КНП «Миколаївська ЦРЛ» 2-ві котельні сумарною потужністю 1,2 МВт/год готові до опалювального сезону, пройшли перевірку інспекцією Держенергонагляду, оформлені акти готовності.

   Станом на сьогоднішній день КНП МЦРЛ, АЗП/СМ (амбулаторії загальної практики сімейного медицини (9) та ФАПи (17) готові до опалювального сезону є акти та паспорта готовності.

     Культура

       На даний час проводяться роботи по «Реконструкції системи опалення з встановленням автономного котла центральної районної бібліотеки в м.Миколаєві» (КВ – 882,828 тис.грн, профінансовано 231,325 тис.грн. із РБ) за кошти обласного та районного бюджетів.

Виконані слідуючі енергоощадні заходи у закладах культури:

-                     утеплення фасаду Народного дому с. Кагуїв на загальну суму 299,892 тис.грн (обласний конкурс мікропроектів) (МБ - 40тис.грн. РБ- 54,0 тис.грн, спонсорські кошти - 65,0 тис.грн);

-                     утеплення північної сторони фасаду Народного дому с. Держів (обласний конкурс мікропроектів) – 295,388 тис.грн.

-                     заміна вікон на енергозберігаючі Народного дому с. Липиці на загальну суму 20,00 тис. грн (кошти с/р Гірське);

-                     капремонт системи опалення приміщення миколаївської дитячої школи мистецтв - 99,986 тис.грн (мікропроект РБ - 32,025тис.грн, ОБ- 48,5тис.грн, спонсорські кошти- 6,0 тис.грн, внесок громади -5,0 тис.грн)

    Комунальні котельні м.Миколаєва № 3 на п-ті Грушевського та № 4 по вул.Устияновича м.Миколаєва МДКП «Миколаївтеплокомуненерго» готові до опалювального сезону, підписані акти готовності інспекцією Держенергонагляду

   Проведено заміну датчиків автоматики безпеки роботи котлів КСВ-1,1»ВК-22» в котельні № 3,по пр. Грушевського,1 та в котельні №4 по вул. Устияновича, 39а в м. Миколаєві, та перевірку працездатності автоматики безпеки котлів. Замінено 100 м теплотраси (з 320 на 150).

      

          Житлове господарство

Житловий фонд району становить – 176 будинків, з них:

-                     комунальної форми власності – 147 буд.

-                     ОСББ -   23 буд з них 11буд. у сщ. Липівка;

-                     відомчий житловий фонд - 6 буд.

     Підготовка житлового фонду - 98%, оформлено 91 паспорт готовності на комунальні будинки м.Миколаєва та на 17 будинків смт.Розділ (проведена перевірка димовентиляційних каналів житлових будинків комунальної форми власності про що складено акти періодичної перевірки)

     Проведено заміну вікон на сходових клітках у будинках по вул. Грушевського, 2, 2а та 8. (кошти з ДБ – 1280,0 тис.грн , освоєно 860,0 тис.грн).

   За кошти МБ проведено заміну 5 вікон та 3 дверей ОСББ «Мрія» по вул. Грушевського,20 на суму 73,809 тис.грн.  

   У 2018 році у м.Миколаєві створено ОСББ «Проект Грушевського-новий».

   Водопровідне господарство

   Загальна сума освоєних коштів по МКП «Миколаївводоканал» 130,3тис.грн. із 366,0 тис.грн. Із запланованих заходів МКП «Миколаївводоканал» на даний час не виконано поточний ремонт водопроводу по вул.Мазепи. (заплановано 97,0 тис.грн.)

     Протяжність водопровідних мереж – 107, 1км.

     Протяжність каналізаційних мереж – 87 км

     Проведено поточний ремонт водопроводів м.Миколаєва по вул. Дроговизькій (36,0 тис.грн), від вул. Б.Хмельницького до вул. С.Бандери (40,0 тис.грн). Проводиться капітальний ремонт розподільчої камери мулоперегнивачів та первинних відстійників очисних споруд м.Миколаєва(освоєно 34,3 тис.грн. із 173,0 тис.грн). Придбано з/б плити з люками для водопровідних і каналізаційних колодязів на суму 20,0 тис.грн.

  

     ЖКВ смт.Розділ проведено заміну насоса артсвердловини (кошти МБ-49,9 тис.грн.)

     Дорожне господарство комунальних підприємств

Підготовлено 750 тонн піску та 2 т солі.

Підготовлено 3 із 5 одиниць техніки (МКП «ЖКУ» : МАЗ посипочний, ТО-18, ТУМ-180, трактор ЮМЗ, ГАЗ-3309)

Проведено ремонт доріг і тротуарів у м.Миколаєві на суму 10,9 млн.грн.

Миколаївський ДРП філії «Дрогобицький райавтодор» - 6 одиниць техніки для роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року ( 2 піскорозкидувачі МАЗ5551, ЗІЛ-130(1 в ремонті), 2 автогрейдери GR-165, ДЗ-180(1 в ремонті), трактор МТЗ-80, та навантажувач ЕО-2629 (ремонт).

Створено один пункт обігріву в зимовий період (м.Миколаїв, вул.Лисенка.32)

Заготовлено:

-                     65т піску при плані 700;

-                     1,6 т солі при плані 210.

-                     400 л дизпалива при плані 2 тонни ( двохденний запас).

-                     800 л бензину при плані 1 тонна (чотирьохденний запас).

-                     60 л оливи при плані 100 л.

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXХІV сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 11жовтня 2018 року

Про внесення змін до показників районного

бюджету Миколаївського району на 2018 рік

  1. Збільшити загальний обсяг доходів районного бюджету на суму 253,1 тис.грн., в тому числі загальний фонд – 33,63 тис.грн., спеціальний фонд – 219,47 тис.грн. за рахунок:

субвенції з місцевих рад – 253,1 тис.грн., з них:

Миколаївська міська рада – 200,0 тис.грн.: (добудова шатрового даху над початкоим корпусом Миколаїв НВК);

-         Раделицька с/р – 10,0 тис.грн. (для НД с.Раделичі – капремонт підлоги);

-         Більче с/р – НД с.Більче (для придбання акустичної системи мінус 9,47 тис.грн. з поточних видатків та плюс на капітальні 9,47 тис.грн.);

-         Розвадівська ОТГ – 40,0 тис.грн. (для придбання інсуліну);

-         Берездівці с/р – 3,1 тис.грн. (придбання бензокоси для ЗОШ с.Гранки-Кути).

  1. Збільшити видаткову частину районного бюджету на 253,1 тис.грн., в т.ч.:

-         за рахунок субвенції з місцевих рад – 253,1 тис.грн.;

  1. Відновити залишок районного бюджету за рахунок зменшення нерозподілених видатків по рентгенапарату в сумі 332,05 тис.грн. (на придбання рентгенапарату було виділено 2000,0 тис.грн., на попередній сесії розподілено кошти в сумі 1667,95 тис.грн.). За рахунок залишку районного бюджету спрямувати кошти на програму збереження культурної спадщини (виготовлення ПКД з реставрації церкви в с.В.-Горожанка) в сумі 58,7 тис.грн.
  1. На виконання листа Міністерства охорони здоров»я від 23.08.2018 №18.2-04/22230 та від 17.09.2018 №18.2-04/24399 розпорядником коштів бюджетних програм за рахунок субвенцій з державного бюджету на придбання препаратів інсуліну та відшкодування вартості лікарських засобів (по програмі «Доступні ліки») визначити районну державну адміністрацію і відповідно перенести призначення з КНП «Миколаївська ЦРЛ» з КПКВ 3722144 на КПКВ 021144 в сумі 151091,29 грн. та з КПКВ 3722146 на КПКВ 0212146 в сумі 440646,48 грн. та змінити головного розпорядника коштів, виділених на охорону здоров»я, з фінансового управління на районну державну адміністрацію. В межах річних призначень перенести 100,0 тис.грн. на погашення заборгованості за придбаний інсулін.
  1. Невикористаний залишок медичної субвенції по КНП «Миколаївська ЦРЛ» на первинну медицину станом на 01.10.2018 року в сумі 914713,08 грн. (КПКВ 3722112 – 207112,01 грн.; КПКВ 3722113 – 707601,07 грн.) перенести згідно рішення бюджетної комісії;

Невикористаний залишок коштів районного бюджету по КНП «Миколаївська ЦРЛ» на первинну медицину в сумі 20133,08 грн. спрямувати на розпорядника районну державну адміністрацію для придбання інсуліну (КПКВ 0212144).

  1. В межах річних призначень по відділу освіти:

перенести з газопостання шкіл в сумі 14,0 тис.грн. для функціонування інклюзивно-ресурсного центру на КЕКВ 2210-1,5; 2240-3,5; 2272-0,7; 2273-1,3; 2274-7,0;

перенести за рахунок залишку освітньої субвенції з обласного бюджету по КПКВ 0611020 з КЕКВ 3110 на 2210 в сумі 50,96 тис.грн. та для співфінансування цих видатків за рахунок залишку освітньої субвенції з районного бюджету по КПКВ 0611020 з КЕКВ 3110 на 2210 в сумі 12,74 тис.грн;

перенести кошти з капремонтів шкіл 16 тис.грн для виготовлення технічної документації державного акту на земельну ділянку ДЮСШ.

  1. В межах річних призначень по відділу культури:

перенести по школі мистецтв з заробітної плати – 45,0 тис.грн. та нарахувань на заробітну плату – 10,0 тис.грн. на заміну електричного щитка в сумі 55,0 тис.грн.;

перенести по бібліотечній системі у зв»язку з реконструкцією системи опалення з КЕКВ 2271 на 2273 в сумі 135742,86 грн.;

перенести з КПКВ 1014082 на КПКВ 1014060 20,0 тис.грн. для оплати за надані транспортні послуги;

перенести по народних домах за рахунок заробітної плати – 80,0 тис.грн. та нарахувань на зарплату – 20,0 тис.грн. для оплати газопостачання 100,0 тис.грн.

  1. В межах річних призначень центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів перенести з електропостачання в сумі 2,53 тис.грн. на КЕКВ 2210 – 2,0 тис.грн. та на КЕКВ 2800 – 0,53 тис.грн. із зміною установчих документів

     9. Розпорядникам коштів районного бюджету після освоєння коштів на закупівлю товарів, робіт та послуг надавати районній раді звіт про їх цільове використання з наданням копій відповідних підтверджуючих документів (накладні, акти виконаних робіт, тощо).

     10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва (Л. Сорочак).

Голова районної ради                                                       Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXХІV сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 11жовтня 2018 року

Про затвердження розпоряджень

голови районної державної адміністрації    

       Відповідно до ч.4 ст.14 Бюджетного кодексу України, керуючись п.17 ч.1 ст.43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва, районна рада

ВИРІШИЛА:  

                                                                                                                                                                                                          

1. Затвердити розпорядження районної державної адміністрації щодо внесення змін до показників районного бюджету та про розподіл іншої додаткової дотації і іншої субвенції, в тому числі:

            від 02.08.2018 №543 «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік», від 13.08.2018 №562 «Про розподіл коштів на компенсацію пільгового проїзду» , від 23.08.2018 №584 «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік», від 13.09.2018 №637 «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік», від 21.09.2018 №650 «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік», від 21.09.2018 №651 «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік», від 25.09.2018 №655 «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва (Л.Сорочак).

Голова районної ради                                                      Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXХІV сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 11жовтня 2018 року

Про надання відділу освіти

райдержадміністраціїдозволу

на списання з балансу модулів нагріву

Керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до п. 13 Порядку списання майна спільної власності територіальних громад Миколаївського району, затвердженого рішенням сесії Миколаївської районної ради від 24.01.2013 року № 304, беручи до уваги звернення відділу освіти Миколаївської райдержадміністрації від 03.10.2018 року № 01-17/617 та інші додані документи, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань з питань освіти, духовного і національного відродження, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати відділу освіти Миколаївської районної державної адміністрації дозвіл на списання з балансу:

- модуля нагріву МН 120 «Бернард», заводський номер 0312995, інвентарний номер 10310009, вартістю 16408 гривень;

- модуля нагріву МН 120 «Бернард», заводський номер 0312982, інвентарний номер 10310009, вартістю 16408 гривень.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження (Я. Крашевський)

Голова районної ради                                                      Тарас Зубрицький

 

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXХІV сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 11жовтня 2018 року

Про внесення змін до рішення 28-ої сесії

районної ради від 22.02.2018 року № 259

«Про затвердження переліку нерухомого

майна спільної власності територіальних

громад Миколаївського району, яке

в 2018 році може бути надано в оренду»

Керуючись п. 19 ч. 1 ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 4 ст. 7 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження, районна рада

ВИРІШИЛА:

До рішення 28-ої сесії районної ради від 22.02.2018 року № 259 «Про затвердження переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад Миколаївського району, яке

в 2018 році може бути надано в оренду» внести зміни, а саме: у абзаці 19 пункту 1 після слів «адміністративного будинку» слова та числа «площею 12 м.кв. для проведення організаційних заходів» виключити.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження (Я. Крашевський)

Голова районної ради                                                      Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXХІV сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 11жовтня 2018 року

Про встановлення пільгової орендної плати

Миколаївській районній громадській

організації «Ветерани Афганістану»

та КП «Миколаївський полігон ТПВ»

Відповідно до п. 17 Розділу V Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад Миколаївського району, керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43, ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 2, 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», беручи до уваги звернення Миколаївської районної громадської організації «Ветерани Афганістану»від 24.09.2018 року таКП «Миколаївський полігон ТПВ» від 05.10.2018 року, а також соціальну важливість об’єктів, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити Миколаївській районній громадській організації «Ветерани Афганістану» пільгову орендну плату за користування приміщеннями центру електрозв’язку по                          вул. Чайковського, 18 у м. Миколаєві, під розміщення офісу, у розмірі - 1 гривня в рік з дня укладення договору оренди.

2. Встановити комунальному підприємству «Миколаївський полігон твердих побутових відходів» Миколаївської районної ради Львівської області пільгову орендну плату за користування приміщеннями Миколаївської районної дитячо-юнацької спортивної школи Миколаївської районної ради Львівської області по вул. Каденюка, 21 у с. Дроговиж, під розміщення офісу, у розмірі - 1 гривня в рік з дня укладення договору оренди.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва (Л. Сорочак).

   Голова районної ради                                                            Тарас Зубрицький

 

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXХІV сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 11жовтня 2018 року

Про закриття відділення художньої гімнастики

Миколаївської районної ДЮСШ

Миколаївської районної ради Львівської області

Відповідно до п. 8 Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 05.11.2008 року № 993, керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43, ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги звернення Миколаївської районної дитячо-юнацької спортивної школи Миколаївської районної ради Львівської області від 29.08.2018 року № 2-05/45, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань молоді, спорту, культури і туризму, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Закрити відділення художньої гімнастики Миколаївської районної дитячо-юнацької спортивної школи Миколаївської районної ради Львівської області у зв’язку з відсутністю тренера-викладача.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань молоді, спорту, культури і туризму (М. Галущак).

    Голова районної ради                                                          Тарас Зубрицький

 

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXХІV сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 11жовтня 2018 року

Про ліквідацію Миколаївської

районної стоматологічної поліклініки

та зуботехнічної лабораторії

КНП «Миколаївська ЦРЛ»

З метою оптимізації структури КНП «МиколаївськаЦРЛ» та ефективного і раціонального використання бюджетних коштів, враховуючи звернення КНП «МиколаївськаЦРЛ»від 13.09.2018 року № 1011, беручи до уваги висновок постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, відповідно до Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», керуючись ч. 2 ст. 43, ст. 59 Закону Укpаїни «Пpо мiсцеве самовpядування в Укpаїнi», п. 6.1.11.тап. 7.3.7. Статуту комунального некомерційного підприємства «Миколаївська центральна районна лікарня» Миколаївської районної ради Львівської області, pайонна рада

ВИPIШИЛА:

1. Внести зміни до структури та штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Миколаївська центральна районна лікарня» Миколаївської районної ради Львівської області, ліквідувавши структурні підрозділи даного підприємства з 01.01.2019 року:

- Миколаївську районну стоматологічну поліклініку, шляхом скорочення штату її працівників в кількості 25,25 штатних одиниць;

-   зуботехнічну лабораторію, шляхом скорочення штату її працівників в кількості 8 штатних одиниць.

2. Керівництву КНП «Миколаївська ЦРЛ»:

2.1. У термін до 25.10.2018 року внести відповідні зміни в структуру та штатний розпис підприємства, які подати на затвердження голові районної ради;

2.2. Звільнення працівників Миколаївської районної стоматологічної поліклініки та зуботехнічної лабораторії провести у відповідності до вимог чинного трудового законодавстваз дотриманням відповідних пільг і компенсацій.

3. Контpоль за виконанням piшення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я (Р. Бліха).

Голова районної ради                                                        Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXХІV сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 11жовтня 2018 року

Про затвердження проекту

землеустрою щодо зміни межі

с. Раделичі Раделицької сільської ради

Керуючись п. 21 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 10, 173, 174 Земельного кодексу України, ст. 17, 46 Закону України «Про землеустрій», враховуючи позитивний висновок державної експертизи землевпорядної документації від 05.05.2016 року № 222, клопотання Раделицької сільської ради від 09.10.2018 року № 02-12/225, беручи до уваги висновок постійної комісії районної ради з питань земельних відносин і використання природних ресурсів, районна рада,

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Проект землеустрою щодо зміни межі населеного пункту с.Раделичі Раделицької сільської ради Миколаївського району Львівської області.

2. Внести в межі населеного пункту с. Раделичі земельні ділянки загальною площею 154,0949 га, та вилучити земельні ділянки загальною площею 0,3794 га, встановивши площу населеного пункту 320,1713 га.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань земельних відносин і використання природних ресурсів (І. Лалак).

 

 

Голова районної ради                                                       Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXХІV сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 11жовтня 2018 року

Про затвердження нормативної

грошової оцінки земельної ділянки на території Новосілко-Опарської сільської ради площею 1,2736 га

для продажу права оренди на земельних торгах

            Розглянувши Технічну документацію з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для рибогосподарських потреб на території Новосілко-Опарської сільської ради (за межами н/п), розроблену ТзОВ «Західземлепроект», на підставі звернення Новосілко-Опарської сільської ради від 05.10.2018 року № 02-19/256, враховуючи позитивний висновок державної землевпорядної експертизи № 943 від 23.07.2018 року, з метою визначення розміру орендної плати, керуючись ст. 10 Земельного Кодексу України, п.21 ч.1 ст.43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та ст.. ст.13, 23 Закону України „Про оцінку земель”, беручи до уваги висновок постійної комісії районної ради з питань земельних відносин і використання природних ресурсів, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити нормативну грошову оцінку земельної ділянки (кадастровий номер №4623086000:11:000:0291) державної власності площею 1,2736 га, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для рибогосподарських потреб на території Новосілко-Опарської сільської ради (за межами н/п) в сумі 24 227,00 грн.

2. Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області встановити при проведенні земельних торгів стартову ціну продажу права оренди земельної ділянки в розмірі 50 % від нормативної грошової оцінки.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію районної ради з питань земельних відносин і використання природних ресурсів (І. Лалак).

            Голова районної ради                                                   Тарас Зубрицький