УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLІІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 13 червня 2019 року

Про внесення змін до показників районного

бюджету Миколаївського району на 2019 рік

  1. Збільшити загальний обсяг доходів районного бюджету на суму 7751,189тис.грн., в тому числі загальний фонд – 6395,506 тис.грн., спеціальний фонд - 1355,683 тис.грн. за рахунок:

інша субвенція з обласного бюджету на співфінансування мікропроектів місцевого розвитку – 6202,056 тис.грн.;

інша субвенція з обласного бюджету – 840,0 тис.грн., в тому числі: на співфінансування майданчика з штучним покриттям в Миколаївській ЗОШ №1 – 700,0 тис.грн., спортивні тренажерні майданчики Криниця ЗОШ та Більче НВК – 140,0 тис.грн.

інших субвенцій та субвенцій на фінансування інвестиційних проектів з місцевих рад на суму 709,133 тис.грн., в тому числі:

Більченська сільська рада мінус 44,0 тис.грн.: (співфінансування .мікропроекту . з утеплення даху Більче НВК);

Роздільська селищна рада 74,683 тис.грн. (співфінансування мікропроекту з утеплення фасаду Розділ ЗОШ - 54,683; співфінансування мікропроекту по капремонту харчоблоку днз «Струмок» - 20,0 );

Рудниківська сільська рада 140,0 тис.грн. (капремонт підлоги спортзалу Рудники НВК - 100,0; поточний ремонт приміщень в СЛА с.Рудники - 40,0);

Березинська с/р - 30,0 тис.грн. (співфінансування мікропроекту по капремонту харчоблоку днз «Струмок» - 30,0); ,

Тростянецька ОТГ 153,45 тис.грн. (реабілітаційний центр - 44,1; терцентр - 109,35);

Раделицька сільська рада 5,0 тис.грн. (співфінансування мікропроекту з капремонту санвузлів Раделичі НВК);

Миколаївська міська рада - 350,0 тис.грн. (співфінансування будівництва майданчика з штучним покриттям в Миколаївській ЗОШ №1);

Дроговизька сільська рада мінус 150,0 тис.грн. з капремонту свердловини в Дроговизькому НВК; плюс 150,0 тис.грн. для будівництва свердловини в Дроговизькому НВК).

  1. Збільшити видаткову частину районного бюджету на 7845,39139 тис.грн., в тому числі за рахунок:

інша субвенція з обласного бюджету на співфінансування мікропроектів місцевого розвитку – 6202,056 тис.грн.;

інша субвенція з обласного бюджету – 840,0 тис.грн., в тому числі: на співфінансування майданчика з штучним покриттям в Миколаївській ЗОШ №1 – 700,0 тис.грн., спортивні тренажерні майданчики Криниця ЗОШ та Більче НВК – 140,0 тис.грн.

субвенцій з місцевих рад - 709,133 тис.грн.;

спрямувати нерозподілений залишок коштів спеціального фонду,

невикористаної субвенції Гонятичівської сільської ради ПДК на розчистку русла р.Щирок на території Гонятичівської с/р - 94,20239 тис.грн.

  1. Закрити асигнування згідно перевірки кошторисів ДНЗ в відділі освіти на суму 259,213 тис.грн. та спрямувати на субвенцію Дроговизькій с/р для відкриття днз (1 група) – 200,0 тис.грн., пільгові медикаменти – 59,213 тис.грн.
  1. В межах річних призначень перенести зайво заплановані кошти по відділу освіти в сумі 3140,0 тис.грн. (плата за газ), економію по школах КЕКВ 3132 – 50,0 тис.грн. та по зарплаті (економія доплати за діловодство) - 100,0 тис.грн. на будівництво майданчика з штучним покриттям в Миколаївській ЗОШ №1 - 400, тис.грн., харчування учнів 1-4 класів до кінця року – 2335,0 тис.грн., співфінансування закупівлі шкільного автобуса – 555,0 тис.грн.
  1. В межах річних призначень по терцентру перенести з 2210 на 3110 кошти в сумі 26,0 тис.грн. (придбання швейної машини та комп»ютерної техніки).
  1. В межах річних призначень по райдержадміністрації змінити КПКВ з 0217693 на 0217640 в сумі 40,0 тисгрн.; по фінансовому управлінню перенести субвенцію обласному бюджету на дороги з капітальних видатків на поточні в сумі 800,0 тис.грн.
  1. В межах річних призначень зменшити кошти іншої дотації в сумі 300,0 тис.грн. та спрямувати на мікропроект: придбання інвентарю для зали засідань адмінбудинку Миколаївської районної ради – 200,0 тис.грн., пільгові медикаменти – 100,0 тис.грн. По районній раді перенести по КПКВ 0110150 з КЕКВ 2240 – 48,3 тис.грн. на мікропроект: придбання інвентарю для зали засідань адмінбудинку Миколаївської районної ради КЕКВ 3110 – 39,3 тис.грн., КЕКВ 2210 – 9,0 тис.грн.
  1. В межах річних призначень по НКП «Миколаївська ЦРЛ» перенести невикористаний залишок по стоматології коштів медичної субвенції в сумі 0,1 тис.грн. на лікарню на придбання та кошти райбюджету в сумі 75,56027 тис.грн. на лікарню для закупівлі постільної білизни.
  1. В межах річних призначень зменшити кошти іншої дотації в сумі 50,0 тис.грн. та економію по районній раді (придбання комп»ютерів) – 25,0 тис.грн. та спрямувати на програму соціального захисту населення Миколаївського району на 2019-2023 рр. – 65,0 тис.грн. (допомоги) та на придбання туберкуліну КПКВ 0212113– 10,0 тис.грн.

10. Розпорядникам коштів районного бюджету після освоєння коштів на закупівлю товарів, робіт та послуг надавати районній раді звіт про їх цільове використання з наданням копій відповідних підтверджуючих документів (накладні, акти виконаних робіт, тощо).

            11. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва (Л. Сорочак).

Голова районної ради                                                       Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLІІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 13 червня 2019 року

Про затвердження програми «Покращення

матеріально-технічного стану об’єктів

спільного користування, розвиток інфраструктури

населених пунктів та розширення мережі

дитячих дошкільних установ за рахунок

субвенцій з місцевих бюджетів на 2019-2020 роки»

Заслухавши та обговоривши районну програму «Покращення матеріально-технічного стану об’єктів спільного користування, розвиток інфраструктури населених пунктів та розширення мережі дитячих дошкільних установ за рахунок субвенцій з місцевих бюджетів на 2019-2020 роки», керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва, районна рада 

ВИРІШИЛА:

1. Програму «Покращення матеріально-технічного стану об’єктів спільного користування, розвиток інфраструктури населених пунктів та розширення мережі дитячих дошкільних установ за рахунок субвенцій з місцевих бюджетів на 2019-2020 роки» затвердити.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва (Л. Сорочак).

Голова районної ради                                                        Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLІІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 13 червня 2019 року

Заслуховування інформації начальника

управління соціального захисту населення

райдержадміністрації щодо механізму

надання житлових субсидій у готівковій

та безготівковій грошових формах

Заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації О. Старовецького щодо механізму надання населенню Миколаївського району житлових субсидій у готівковій та безготівковій грошових формах, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань праці, зайнятості, соціального захисту населення і захисту прав учасників АТО, керуючись п. 28 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації О. Старовецького щодо стану фінансування житлових субсидій населенню Миколаївського району у готівковій та безготівковій грошових формах 2019 рік прийняти до відома.

2. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації інформувати населення району про механізм надання житлових субсидій у готівковій та безготівковій грошових формах через засоби масової інформації району та офіційні веб-сати районної ради і райдержадміністрації у мережі Інтернет.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань праці, зайнятості, соціального захисту населення і захисту прав учасників АТО                 (Я. Муха).

   Голова районної ради                                                            Тарас Зубрицький

ЗМІНИ В ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЙ

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 передбачено що у травні 2019 року житлова субсидія призначається на наступний період домогосподарствам, які одержували субсидію у попередньому періоді і у яких відсутня заборгованість зі сплати послуг, у грошовій готівковій формі без подання нових заяви і декларації.

Громадянам, які одержували субсидію в опалювальному сезоні і відповідно до Положення мають подавати нові заяви і декларації, за відсутності заборгованості субсидія призначається також у грошовій готівковій формі (незалежно від того, у якій формі отримували субсидію в опалювальному сезоні).

Під час призначення житлової субсидії на наступний період за наявності заборгованості домогосподарствам, яким вона надавалася у попередньому періоді у грошовій безготівковій формі, необхідно враховувати, чи було укладено договір надавачем послуги з АТ «Ощадбанк», на підставі якого перераховувалися йому кошти субсидії. Відповідна інформація буде надана Міністерству Ощадбанком і передана потім органам соціального захисту населення.

Якщо управитель, об’єднання, виконавець комунальних послуг не уклали договору з АТ “Ощадбанк” (його установами) для перерахування сум житлових субсидій у грошовій безготівковій формі, вони до 1 червня не мають права вимагати оплати послуг (внесків/платежів) від одержувача субсидії за відповідні неопалювальний та опалювальний періоди.”

Повторно з заявою та декларацією у травні мають звернутися:

-         орендарі житла;

-          внутрішньо переміщені особи;

-          домогосподарства, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих осіб;

-          домогосподарства, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;

-          якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства відбулися зміни протягом останнього року.

Особам, які вперше звертаються за субсидією, вона призначається у грошовій безготівковій формі на підставі декларації і заяви, в якій має бути зазначено номер мобільного телефону.

На субсидію не мають права в таких випадках:

1. Власники квартир, опалювальна площа яких перевищує 120 метрів квадратних, і будинків площею понад 200 метрів. Виняток — будинки сімейного типу або прийомних сімей.

2.Власникитранспортних засобів, з дати випуску яких минуло менше 5 років.

3.Будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії, призначенням житлової субсидії без звернення здійснив купівлю або іншим законним способом набув право власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм), будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку або оплатив (одноразово) будь-які послуги (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних послуг згідно із соціальною нормою житла (в тому числі понаднормової площі житла у випадку, зазначеному у пункті 5 цього Положення) та соціальними нормативами житлово-комунального обслуговування) на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тис. гривень;

4. у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії (далі — особи, доходи яких враховуються під час призначення житлової субсидії), і в цьому періоді:

за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії; або

вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії; та/або

вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії. Якщо громадяни не мають доходів і водночас більш ніж 60 днів пробули за кордоном у той період, що враховується для призначення субсидії, їм відмовлять в її отриманні.

5.у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, які, за даними Єдиного реєстру боржників, мають заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад три місяці (крім осіб, які є алко- або наркозалежними, що підтверджується довідкою від лікаря)

Надано право комісіям призначати житлову субсидію домогосподарствам:

- які мешкають у житловому приміщенні, опалювальна площа якого перевищує 120 кв. метрів для квартири, 200 кв. метрів для індивідуального будинку, якщо у складі домогосподарства є особа з інвалідністю з ураженнями опорно-рухового апарату, яка пересувається на візках і яку забезпечено цим житловим приміщенням за рахунок державного чи місцевого бюджету;

- якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особа, яка має заборгованість зі сплати аліментів, але вона перебуває у місцях позбавлення або обмеження волі.

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLІІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 13 червня 2019 року

Про встановлення пільгової орендної

плати громадській організації

«Миколаївське товариство мисливців та рибалок»

Відповідно до п. 17 Розділу V Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад Миколаївського району, керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43, ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 2, 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», беручи до уваги звернення громадської організації «Миколаївське товариство мисливців та рибалок» від 23.04.2019 року та соціальну важливість об’єкту, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва, районна рада 

ВИРІШИЛА:

1. Встановити громадській організації «Миколаївське товариство мисливців та рибалок» пільгову орендну плату за користування приміщеннями в будівлі центру електрозв’язку по вул. Чайковського, 18 у м. Миколаєві, для розміщення офісу, у розмірі - 1 гривня за 1 м. кв. в місяць з дня укладення договору оренди.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва (Л. Сорочак).

   Голова районної ради                                                            Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLІІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 13 червня 2019 року

Про надання одноразових

грошових допомог

 

 

Керуючись ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі звернень жителів Миколаївського району Лутчин Любомира Володимировича, Фізяр Ольги Іванівни та Оприско Ольги Василівни щодо надання матеріальних допомог, відповідно до Розділу V Програми соціального захисту населення Миколаївського району на 2019-2023 р.р. «Заходи щодо посилення соціального захисту громадян району», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. За рахунок коштів, передбачених на фінансування Програми соціального захисту населення Миколаївського району на 2019-2023 р.р., у відповідності до Порядку надання адресних грошових допомог окремим категоріям населення району:

1.1. Надати одноразову грошову допомогу на лікування мешканцям Миколаївського району:

- Лутчину Любомиру Володимировичу, с. Ричагів - 25,000 (двадцять п’ять) тис. грн.;

- Фізяр Ользі Іванівні, с. Горішнє - 25,000 (двадцять п’ять) тис. грн.

1.2. Л. Лутчину та О. Фізяр кошти, отримані в якості одноразової матеріальної допомоги, використати за цільовим призначенням, вказаним у пункті 1 даного рішення.

1.3. Надати одноразову грошову допомогу в розмірі 15 (п’ятнадцять) тис.грн. гр. Оприско Ользі Василівні, жительці Миколаївського району, матері полоненого Оприско Андрія Андрійовича.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва (Л. Сорочак).

Голова районної ради                                                            Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLІІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 13 червня 2019 року

Про внесення змін до договору про

закріплення майна спільної власності

територіальних громад сіл, селища та

міста Миколаївського району Львівської

області на праві оперативного управління

Відповідно до ст.ст. 24, 53, 137 Господарського кодексу України, керуючись п. 20 ч. 1         ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги звернення КНП ЛОР ЛОПЛ «Заклад» від 17.04.2019 року № 182, у зв’язку з припиненням комунального закладу «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» шляхом його перетворення у комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад», з метою забезпечення ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, регуляторної політики, децентралізації і запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, районна рада 

ВИРІШИЛА:

1. До договору про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Миколаївського району Львівської області на праві оперативного управління між Миколаївською районною радою та обласним комунальним закладом «Психіатрична лікарня Миколаївського району», затвердженого рішенням 24-ої позачергової сесії районної ради 6-го демократичного скликання № 305 від 24.01.2013 року «Про передачу нерухомого майна в оперативне управління ОКЗ «Психіатрична лікарня Миколаївського району» внести зміни щодо назви користувача, а саме: слова «обласний комунальний заклад «Психіатрична лікарня Миколаївського району» у всіх числах та відмінках замінити словами «комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» у відповідному числі та відмінку.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, регуляторної політики, децентралізації і запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (І. Данилко).

   Голова районної ради                                                            Тарас Зубрицький

 

 

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLІІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 13 червня 2019 року

Про внесення доповнень до переліку

нерухомого майна спільної власності

територіальних громад Миколаївського району,

яке в 2019 році може бути надано в оренду

 

Керуючись п. 19 ч. 1 ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 4 ст. 7 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», беручи до уваги звернення КНП «Миколаївська ЦРЛ» від 30.05.2019 року, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Перелік нерухомого майна спільної власності територіальних громад Миколаївського району, яке в 2019 році може бути надано в оренду, затверджений рішенням 38-ої сесії районної ради 7-го демократичного скликання від 07.02.2019 року № 396 доповнити реченням наступного змісту:

- частина приміщення І-го поверху стоматологічної поліклініки за адресою вул. Возз’єднання, 7, м. Миколаїв, загальною площею – 18,3 м².

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань з питань охорони здоров’я (Р. Бліха).

 

 

 

 

Голова районної ради                                                     Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLІІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 13 червня 2019 року

Про звернення до Державної служби

геології та надр України щодо вилучення

ділянки «Дроговизька» з переліку ділянок

надр місцевого значення, спеціальні

дозволи на користування якими

пропонується надати у користування

З метою збереження об’єкту культурної спадщини Миколаївщини «Комплекс фортифікаційних та інженерних споруд «Фортеця м. Миколаїв», який наказом Міністерства культури України від 17.05.2017 року № 430 занесений до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за категорією місцевого значення, керуючись ст.ст. 10, 16 Кодексу України про надра, ч.2 ст. 43, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звернутися до Державної служби геології та надр України з проханням про внесення змін до наказу Держгеонадра України від 21.02.2019 року № 52 «Про затвердження переліку родовищ корисних копалин місцевого значення, спеціальні дозволи на користування якими пропонується надати у користування», а саме вилучити з Переліку ділянок надр місцевого значення, спеціальні дозволи на користування якими пропонується надати у користування, об’єкт надрокористування – ділянка «Дроговизька».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань земельних відносин і використання природних ресурсів (І. Лалак).

Голова районної ради                                                     Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLІІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 13 червня 2019 року

                                                        

Про призначення О. Лущ директором

комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

Миколаївської районної ради Львівської області

Керуючись пунктом 20 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до пунктів 5.2.3. та 5.5. Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Миколаївської районної ради Львівської області, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Призначити Лущ Оксану Андріївну на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Миколаївської районної ради Львівської області.

2. Доручити голові районної ради Т. Зубрицькому укласти з О. Лущ контракт.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження (Я. Крашевський).

Голова районної ради                                                              Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLІІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 13 червня 2019 року

Про затвердження

положення про службове

житло районної ради

Відповідно до статті 47 Конституції України, статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 118, 119, 121, 123 Житлового кодексу Української РСР, постанови Ради Міністрів Української РСР від 04 лютого 1988 року № 37 «Про службові жилі приміщення», з метою впорядкування відносин, пов’язаних з наданням службових жилих приміщень і користування ними, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, регуляторної політики, децентралізації і запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, районна рада 

ВИРІШИЛА:

   1. Затвердити Положення про службове житло Миколаївської районної ради, що додається.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, регуляторної політики, децентралізації і запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (І. Данилко).

   Голова районної ради                                                            Тарас Зубрицький

Додаток

до рішення районної ради

13.06.2019 року № _____

ПОЛОЖЕННЯ 
про службове житло Миколаївської районної ради

І. Загальні положення

1. Це Положення, розроблене відповідно до Житлового кодексу Української РСРстатей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Ради Міністрів Української РСР від 04 лютого 1988 року № 37 «Про службові жилі приміщення», визначає механізм та особливості надання службового житла.

2. Дане положення призначене для врегулювання питання щодо використання та передачі в найм службового житла районної ради.

3. Службовим житлом є квартири, будинки та інші житлові приміщення призначені для проживання в них працівників установ, підприємств та організацій Миколаївського району, а також, у випадках, передбачених цим Положенням інших осіб.

4. Службові жилі приміщення призначаються для заселення громадянами, які у зв'язку з характером їх трудових чи інших відносин повинні проживати за місцем роботи або поблизу від нього. Також службові приміщення можуть надаватися для тимчасового проживання (перебування) в них інших осіб (офіційних делегацій, організованих груп дітей, спортивних команд, народних колективів, тощо).

ІІ. Надання службових жилих приміщень

1. Службові жилі приміщення надаються незалежно від перебування працівників на квартирному обліку, без додержання черговості та пільг, установлених для забезпечення громадян житлом.

2. Якщо жилі приміщення, в яких проживають відповідні працівники, знаходяться на такій відстані від місця роботи, яка виключає можливість виконання ними своїх функціональних обов’язків, надання службових жилих приміщень допускається у випадках, коли ці працівники забезпечені житлом.

4. У разі недостатності службових жилих приміщень для забезпечення всіх працівників зазначені приміщення надаються, виходячи з інтересів забезпечення нормальної діяльності відповідних підприємств, установ, організацій.

5. Для надання працівникові службового житла керівник підприємства, установи, організації подає до районної ради обґрунтоване клопотання.

6. Службове житло надається на підставі договору найму, який укладається між наймодавцем (районною радою в особі голови) та наймачем.

7. Службове жиле приміщення має бути впорядкованим, відповідати встановленим санітарним і технічним вимогам.

8. Службове жиле приміщення надається працівникові та всіх членів його сім’ї.

9. Службове жиле приміщення надається працівникам на час виконання ними службових обов’язків, які потребують проживання в такому приміщенні.

10. У разі наявності вільних службових приміщень, з метою їх збереження та утримання в належному стані, такі приміщення на підставі звернень підприємств, установ чи організацій можуть надаватися для тимчасового проживання (перебування) в них офіційних делегацій, організованих груп дітей, спортивних команд, народних колективів, тощо.

При цьому, плата за найм приміщення становить:

-   в неопалювальний період – 100 грн. з особи за добу;

-   в опалювальний період – 150 грн. з особи за добу.

         Плата зараховується до районного бюджету Миколаївського району. Плата за найм приміщення не стягується за час проживання осіб, що пов’язане з службовою діяльністю чи на запрошення районної ради.

ІІІ. Користування службовими жилими приміщеннями

1. Користування службовими жилими приміщеннями здійснюється відповідно до чинного законодавства України.