Про передачу Культурно-просвітницького

центру с. Березина в оперативне управління

відділу культури, молоді та спорту

Миколаївської районної державної адміністрації

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

L сесія VІІ демократичного скликання

РІШЕННЯ № 506

від 12 травня 2020 року

Про передачу Культурно-просвітницького

центру с. Березина в оперативне управління

відділу культури, молоді та спорту

Миколаївської районної державної адміністрації

Керуючись ст.ст. 24, 53, 135, 137 Господарського кодексу України, п. 20 ч. 1 ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рішення 44-ої позачергової сесії Березинської сільської ради від 06.05.2020 рокук № 642 «Про передачу Культурно-просвітницького центру с. Березина в оперативне управління відділу культури, молоді та спорту Миколаївської районної державної адміністрації», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань молоді, спорту, культури і туризму, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати в оперативне управління відділу культури, молоді та спорту Миколаївської районної державної адміністраціїбудівлю культурно-просвітницького центру с. Березина, що знаходиться за адресою: вул. Січових Стрільців, 105 А, с. Березина Миколаївського району Львівської області.

2. Відділу культури, молоді та спорту Миколаївської районної державної адміністрації прийняти в оперативне управління будівлю культурно-просвітницького центру с. Березина, що знаходиться за адресою: вул. Січових Стрільців, 105 А, с. Березина Миколаївського району Львівської області.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань молоді, спорту, культури і туризму (М. Галущак).

            Голова районної ради                                                       Тарас Зубрицький