Про передачу Гірської амбулаторії загальної

практики - сімейної медицини в оперативне

управління КНП «Миколаївська ЦРЛ»

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

L сесія VІІ демократичного скликання

РІШЕННЯ № 507

від 12 травня 2020 року

Про передачу Гірської амбулаторії загальної

практики - сімейної медицини в оперативне

управління КНП «Миколаївська ЦРЛ»

Відповідно до Порядку передачі з балансу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад Миколаївського району, затвердженого рішенням 28-ої сесії районної ради № 264 від 22.02.2018 року, керуючись ст.ст. 24, 53, ч. 3 ст. 78, 135, 137 Господарського кодексу України, п. 20 ч. 1 ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги звернення Гірської сільської ради від 25.03.2020 року № 02-14/55 та інші додані документи, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань молоді, спорту, культури і туризму, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати в оперативне управління та на баланс комунального некомерційного підприємства «Миколаївська центральна районна лікарня» Миколаївської районної ради Львівської області нерухоме майно – амбулаторію групової практики (об’єкт нежитлової будівлі), що знаходиться за адресою: вул. Горішня, 30А, с. Гірське Миколаївського району Львівської області з метою розміщення в ньому Гірської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини.

2. КНП «Миколаївська ЦРЛ» прийняти в оперативне управління та на баланс нерухоме майно – амбулаторію групової практики (об’єкт нежитлової будівлі), що знаходиться за адресою: вул. Горішня, 30А, с. Гірське Миколаївського району Львівської області, а також відповідні бухгалтерські та інші документи на неї.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоровя (Р. Бліха).

Голова районної ради                                                      Тарас Зубрицький