Про надання одноразових

грошових допомог

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

L сесія VІІ демократичного скликання

РІШЕННЯ № 508

від 12 травня 2020 року

Про надання одноразових

грошових допомог

Керуючись ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі звернень жителів Миколаївського району Форковець Оксани Василівни, Лабай Галини Василівни та Козереми О.М. щодо надання матеріальних допомог, відповідно до Розділу V Програми соціального захисту населення Миколаївського району на 2019-2023 р.р. «Заходи щодо посилення соціального захисту громадян району», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. За рахунок коштів, передбачених на фінансування Програми соціального захисту населення Миколаївського району на 2019-2023 р.р., у відповідності до Порядку надання адресних грошових допомог окремим категоріям населення району:

1.1. Надати одноразову грошову допомогу на лікування мешканцям Миколаївського району:

- Косендяк Любові Романівні - 20,000 (двадцять) тис. грн;

- Лабай Галині Василівні - 20,000 (двадцять) тис. грн.;

- Козеремі Ользі Михайлівні - 20,000 (двадцять) тис. грн.

2. Косендяк Л.Р., Лабай Г.В. та Козеремі О.М. кошти, отримані в якості одноразової матеріальної допомоги, використати за цільовим призначенням, вказаним у пункті 1 даного рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань охорони здоров’я (Р. Бліха) та з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва (Л. Сорочак).

Голова районної ради                                                            Тарас Зубрицький