Про звільнення від орендної плати за

користування приміщеннями для надання

послуг з організації харчування учнів

у закладах загальної середньої освіти району

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

L сесія VІІ демократичного скликання

РІШЕННЯ № 512

від 12 травня 2020 року

Про звільнення від орендної плати за

користування приміщеннями для надання

послуг з організації харчування учнів

у закладах загальної середньої освіти району

Керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 6 ст. 762, п. 14розділу «Прикінцеві та перехідні положення» Цивільного кодексу України, п. 5 Розділу І Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», п. 12 Розділу ІІ Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», Постановою КМУ від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», у відповідності до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад Миколаївського району, беручи до уваги колективне звернення приватних підприємців, які надають послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти району, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звільнити у 2020 році фізичних осіб-підприємців, які надають послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (в т. ч. НВК) району від орендної палати за користування приміщеннями шкільних їдалень (харчоблоків) для надання вказаних послуг на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та період літніх канікул до початку надання послуг з організації харчування учнів у вище перелічених закладах освіти.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження (Я. Крашевський) та відділ освіти Миколаївської районної державної адміністрації (О. Лехович).

     Голова районної ради                                                                    Тарас Зубрицький