… Вдома на Романа чекають дружина та троє діток. Наймолодшому синочку лише 2 рочки. До війни працював водієм автобуса. За часів союзу служив десантником у розвідувальному батальйоні на території Чехословаччини. А тому, коли 6 серпня 2014 року йому прийшла повістка, навіть не роздумував. Цього ж дня з’явився на мобілізацію.

Детальніше...

Волонтери із Миколаєва придбали для свого земляка, старшого лейтенанта Ярослава Мазура, який служить у зоні АТО у Луганській області, прилад нічного бачення.

Детальніше...

2e8875aab4f36a3970a6126356b471b7 XLМісто Лева: перестук трамвайних рейок, гул автомобільних двигунів, потоки заклопотаних а подекуди й нудьгуючих) людей, чисте небо над головою… Але переступаю поріг військової лічниці – й на мене дихає …війна. Он скільки молодих чоловіків тут у коридорах. Хто на милицях, хто у візку, хто «просто» обперезаний бинтами…

Йду у гості до львів’янина Костянтина Кузика. Він із когорти славних «кіборгів», незламних захисників Донецького аеропорта. Там, власне, й отримав поранення ніг.

Детальніше...

19fa2bfab3e7be932ef99e59b6e0417e XLВолонтери Миколаївщини долучилися до організації реабілітаційного центру для воїнів АТО та їхніх родин, який розпочав діяльність на базі Львівського військового шпиталю. Як розповів заступник військового комісара, начальник відділення комплектування Жидачівського-Миколаївського ОРВК Олег Держило, сама ідея створення такого центру виникла у стінах Миколаївського відділення військкомату. Через те, що самі реалізувати такий проект не могли, звернулися за допомогою до ГО «Львівська самооборона».

Детальніше...

b1f5a42512ceb0b7f219c5a7b6756d8a XLУ заході «Вірмо в перемогу серцем… Бог із Україною!», що в Більченському НВК відбувся нещодавно, брали участь сімдесят учнів 2-11 класів… Така масовість підкреслює актуальність цього мистецько-молитовного дійства за Україну, і це зауважив у подячному слові настоятель місцевої парохії УГКЦ отець Ярослав Гарасимів.

…Заспівавши «Отче наш», присутні молитовно подякували Творцеві за все, що мають, а найголовніше – що народилися в Україні, що наш народ ніколи не був агресором, окупантом, бо «що людині з того, коли світ здобуде, а душу свою занапастить»...

Детальніше...

d9726d6818bd7830b95329da84c01921 XLУ центрі селища Роздолу школярі та місцеві жителі із хвилюванням та сльозами радості зустрічали свого земляка, який повернувся із зони АТО на ротацію. 23-річний Роман Рибалка у складі протитанкової батареї 128-ї Закарпатської гірсько-піхотної бригади успішно вийшов із Дебальцево. А перед тим із хлопцем декілька днів не було зв’язку. Пережити це рідним і близьким було дуже важко. Тому його поверненню усі раділи особливо. Голова селищної ради Марія Рогуля вручила йому квіти у тонах національного знамена.

Детальніше...

c8f24334c9abeded4fd7b76527e411bb XLБогдан Здебський із Розвадова 8 листопада минулого року віддав своє життя за незалежність та цілісність України у бою з терористами та врятував життя багатьом своїм побратимам. Орденом «За мужність» Президент України нагородив новітнього Героя України посмертно.

… Нагороду вручено матері воїна – Любові Здебській. Цю місію виконали голова райдержадміністрації Василь Шимко, сільський голова Розвадова Ярослав Лукомський, заступник військового комісара - начальник відділення комплектування Жидачівського-Миколаївського ОРВК Олег Держило та представник командира військової частини, лейтенант Роман Поляков.

… Усе пройшло скромно і тихо у домашній обстановці… Головно - спогади і розповіді про війну. Мама та сестри багато розповідали про свого Богданчика, яким він був життєрадісним, справедливим та безстрашним.

Детальніше...

80 учасників низового колективу «Рудники» прийняли рішення про збір на потреби АТО по 50 гривень і вже частково його виконали.

Детальніше...

10 лютого у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону в якості благодійної допомоги відбулася передача Цифрового монітору внутрічерепного тиску та датчиків для проведення контролю, корекції вогнепальних поранень черепа та головного мозку.

Детальніше...

 20150313 2096801302Минув рік від того дня, коли Україна стала об’єктом агресії з боку Росії. Неоголошена війна триває з того моменту, спалахуючи час від часу з новою силою, уже втомила та виснажила українське суспільство. Україна прагне миру. Війна відкрила в українцях багато нового, про що ще рік тому навіть не підозрювали, але що, безумовно, об’єднало - абсолютне згуртування нації довкола ідеї цілісності України. Саме це унеможливило широкомасштабний наступ на Україну. А ще волонтерство, коли прості люди зуміли фактично відновити здавалося вже втрачену армію - сотні тонн харчів, медикаментів, одягу, амуніції, сотні автомобілів, які були відправлені на фронт довели, що вислів «моя хата з краю» не про українців.

Детальніше...