Народився 12.08.1940 р. у Львові. Син о.Богдана Хоркавого, який був нарохом у Дроговижі. Шкільні, студентські та зрілі роки його пов'язані з Миколаєвом. Поет, перекладач, мистецтвознавець і художник.

Закінчив іноземну філологію у Львівському університеті (1962), викладав німецьку мову у Львівській політехніці, звідки був звільнений за зв'язки з дисидентами. Заробляв на життя принагідними заняттями, згодом став керувати гуртками дитячого малюнку, в т.ч. і у Миколаєві.

Поет-лірик, автор п’яти збірок ( „Див кличе над деревами. Ілюстрована книга поезій. - Львів, 1992”, „Спроба віддати тепло. - Дрогобич, 1993”, „Щоденні молитви у гонінні. - Львів, 1993”, „Небитка скрижаль. Ілюстрована книга поезій. - Львів, 1994”, „Світанкові видива. - Львів, 1996”). Переклав “Пісню про Гільдебранда”, поезії Бертольда Брехта, Вальтера фон дер Фегельвальде, Ірвінга Вашингтона, Тадеуша Новака, Єжі Герасимовича та ін. Написав розвідки про Йогана Готфріда Зойме, Генріха Гейне, Тараса Шевченка, Івана Франка, Ігоря Калинця, Олену Кульчицьку, кераміку та скульптуру. Як художник працює в різній техніці та різних жанрах. Картини філософського змісту переважно в стилі сюрреалізму. Кілька виставок відбулося і у Миколаєві. Разом з братом Орестом автор Монумента незалежності у м.Миколаєві (1991).