119888614 985759255264217 3973040093719729493 o
18 вересня, в селі Рудники вирувало справжнє свято – відкриття дитячого садочку.
Ця довгоочікувана подія стала незабутнім святом для дітвори та їх батьків.
Різнокольорові повітряні кулі, виступ творчого колективу, схвильовані тати і мами, почесні гості і подарунки – все говорило про те, наскільки значимо відкриття дитячого садка для жителів села Рудники. Розділити радість з мешканцями, привітати їх із радісною подією завітав голова районної ради Тарас Зубрицький.
За сумлінну працю та з нагоди відкриття садочка Тарас Зубрицький привітав та вручив подяку сільському голові - Дубику Степану Томковичу, який вклав в цей проєкт стільки сили, праці та любові.

119738022 984865415353601 4457770859092644439 o
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 17 вересня Україна відзначає День рятівника.
Це професійне свято працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, хто ліквідовує наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захищає життя і здоров’я людей.
Привітати працівників галузі нашого краю та відзначити їхню таку важливу та водночас небезпечну роботу завітав голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький.
Подяками була відзначена ціла кагорта сильних духом та відважних героїв, які стоять на захисті життя, здоров’я, безпеки громадян.
Я вдячний Вам за врятовані життя, здоров’я та безпеку людей нашого краю. Дякую, що ви стоїте на сторожі кожного громадянина. Я бажаю, щоб надзвичайних ситуацій в нашому районі було якомога менше, - сказав Тарас Зубрицький.

119643134 983183102188499 8976072727918542343 o
15 вересня в залі засідань районної ради відбулася чергова 52 -га сесія районної ради сьомого скликання.
У зв’язку із епідеміологічною ситуацією пленарне засідання проходило з дотриманням вимог карантинного режиму.
Зокрема в роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова РДА А.Вовчастий, заступник голови районної ради Є.Дзюбайло та окремі керівники установ та структурних підрозділів райдержадміністрації.Провів сесію голова районної ради Тарас Зубрицький.
В ході сесії розглянуто ряд важливих питань, щодо забезпечення життєдіяльності району:

images      УМОВИ

проведення конкурсу на посаду вчителя- логопеда комунальної установи «Інклюзивно- ресурсний центр» Миколаївської районної ради Львівської області

konkurs vk uaМиколаївська районна рада Львівської області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора Малогорожанківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Миколаївської районної ради Львівської області. Конкурс проводиться відповідно до ст. 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Повна назва закладу загальної середньої освіти: Малогорожанківська загальноосвітняї школа І-ІІ ступенів Миколаївської районної ради Львівської області.

Місцезнаходження закладу загальної середньої освіти: 81630, Львівська область, Миколаївський район, с. Мала Горожанка, вул. Січових Стрільців, 48.

          indexМиколаївська районна рада Львівської області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора Дроговизького навчально-виховного комплексу (загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад) Миколаївської районної ради Львівської області.

           images З підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося первинно 30  осіб;

  • Мобільними бригадами проведено 37 забори мазків на аналіз ПЛР(підозри, контрольні обстеження);
  • Результатів обстежень на COVID-19 не отримували;
  • Померло в стаціонарі 0 особа;
  • Госпіталізовано 0 особи з підозрою COVID-19;
  • Захворюваність серед працівників КНП «Миколаївська ЦРЛ» не зареєстровано.
  • Одужало 0 особи.

    17 вересня, в приміщенні районної ради відбулися засідання профільних комісій та Президії районної ради, на початку якої голова Миколаївської районної ради
Тарас Зубрицький
нагадав присутнім про обмеження у зв'язку із продовженням карантину на території району.
   Президія районної ради відбулася під головуванням Тараса Зубрицького, голови РДА Андрія Вовчастого , голів постійних комісій Миколаївської районної ради та керівників установ.
   Депутати приступили до роботи, розглянувши 15 питань порядку денного чергової 52 сесії районної ради VII скликання, а саме:
✅1. Затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж села Криниця Криницької сільської ради Миколаївського району Львівської області.
✅2. Затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж села Ричагів Гонятичівської сільської ради Миколаївського району Львівської області.
✅3. Інформація щодо готовності комунальних підприємств та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років в умовах адаптивного карантину та стану епідемічної ситуації на території району у зв’язку з епідемією коронавірусу COVID-19, а також заходи щодо запобігання її поширенню

118627585 970766213430188 2236982542554567253 o
Свято першого дзвоника завжди було особливою подією для учнів, їхніх батьків, вчителів.
1 вересня у всіх школах Нашого району пролунає перший дзвоник, який закличе дітвору до нового навчального року.
Аби хоч трошки створити святкову атмосферу для діточок з особливими потребами до Миколаївського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю завітав голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький, привітав та вручив дітям подарунки, адже для особливих дітей потрібна особлива увага та турбота.
«Спільно ми повинні і надалі турбуватися про дітей з особливими потребами, залучати їх в соціум, щоб вони були в колективі, могли адаптуватися до життя !»- наголосив Тарас Зубрицький.
Отримавши хороші емоції діти та їхні батьки на весь день зарядились позитивом та гарним настроєм.
Мати особливої дівчинки та головний спеціаліст бюро правової допомоги Ліля Корінець звернулася до усіх присутніх та нагадала , що у разі виникнення будь – яких правових питань усі мають право звернутися у бюро за наданням безоплатної правововї допомоги.

118662056 969094746930668 4335294053076518255 n
28 серпня голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький, голова Миколаївської РДА Андрій Вовчастий, міський голова Андрій Щебель, учасники АТО та громадськість нашого району зібралиcь в шані і вдячності Нашим співвітчизникам, які, відстоюючи свободу і незалежність держави, віддали свої життя в ім’я майбутніх поколінь.
Спомин про Героїв, які ціною свого життя відстоювали мир на нашій землі, буде вічно жити у серці всіх українців.
Молитвою, добрим словом, вшануємо Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє.
Господь відкрив перед ними двері раю, бо пішли вони на небо нескореними...
Вічна пам'ять! Слава Героям!
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!