Святкування 514-річниці першої письмової згадки про Станківці, Тужанівці та Підгірці у Станківцях розпочали спортивним заходом – футбольним матчем. А змагалися за звання найкращих наймолодші спортсмени села та юнаки. Судді Василь Шаран та Ярослав Легкодух намагалися бути найсправедливішими і найчеснішими, і в результаті перемогла дружба. Тому усі учасники футбольного змагання отримали пам’ятні нагороди та цінні подарунки.

Більше фотографій...

Опісля громади сіл зібралися на святковий молебень вже у Тужанівцях біля фігури Матері Божої. По відправі отець Андрій Колібек звернувся до односельців із проповіддю. Із привітальним словом виступила і Катерина Коник, колишня культпрацівниця. Вона зазначила, що День села не святкувався вже більше десяти років і дуже тішить те, що нова сільська влада вирішила відновити здобуту традицію. Урочистий концерт проходив на подвір’ї сільської школи. Ольга Корецька, Олександра Кучменда, Світлана Онім та Ірина Кузик, які були організаторами дійства, постаралися на славу, і разом із самодіяльними артистами співали і танцювали навіть найстарші глядачі. А  розпочали колективною молитвою, яку виконав церковний хор. Ведучі Оксана Пундор та Іра Василькович розповіли коротеньку історію сіл. Співали підгорецький вокальний гурт у складі Галини Галан, Ганни Макогін, Розалії Лівої, Василя Корецького та Степана Коника; вокальна група дівчат «Наддністряночка» (кер. Євген Томчук); гурт «Берегиня» (кер. Ірина Кузик). Активна учасниця масових заходів Таміла Коваль виконала пісню про маму, а Уляна та Жанна Корецькі подали свою авторську пісню «Три мої села». Інсценізацію «Сміх – діло серйозне» відтворили Назар Трухим, Надія Сич, Юлія Бондаренко, Роман Козак,  Михайло Щепний, Жанна Корецька, Назар Озарко, Лілія Зеленкевич. У наступній жартівливій сценці ролі бабусь зіграли Христина Зозуля та Олеся Макогін. Вже добре знану на теренах району сценку «Сало» продемонстрували Назар Озарко, Андріана Трухим та Оксана Арбора. Гуморески читала і Мирослава Крижанівська. Музичний супровід усього концерту організував гурт «Від суботи до суботи». На завершення урочистостей із святом громади сіл привітали голова районної ради Ольга Жила і сільський голова Тарас Шаран.

А свято тривало до пізнього вечора. Адже усі бажаючі мали змогу спробувати козацького куліша від справжнього майстра своєї справи Романа Щепного та відпочити на «танцях».

Вікторія Ничта.

Люди в цьому діалозі

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0