Найменування об’єкта оцінки:частина приміщень Миколаївського відділу кінопрокату загальною площею 361,81 м.кв, за адресою: Львівська область, Миколаївський район, м.Миколаїв, вул.Шевченка,1.

       Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для приватизації шляхом викупу орендарем.

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна) – згідно договору про надання послуг з оцінки майна.

            Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад Миколаївського району.

До участі в конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності.

Учасникам конкуру необхідно подати конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвержуючих документів.

До підтверджуючих документів належать:

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою;

- копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

- згода на обробку персональних даних.

Претенденти подають до комісії конкурсну документацію в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс» із зазначенням об’єкта і дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтверджуючі документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендента на об’єкт подається окремо у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням  робіт, а також строку  виконання робіт (у календарних днях). На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта, на який подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта господарювання, який подає заяву.

Місце знаходження комісії та робочої групи: Львівська область, м. Миколаїв вул. В.Великого, 6, каб.№301.

Кінцевий термін подання конкурсної документації 25 березня 2020 року до 17год. 15 хв.

Конкурс відбудеться 31 березня 2020 року о 10.00 за адресою: м.Миколаїв вул. В.Великого, 6, каб. 311.Телефон для довідок: 52-419.

Голова районної ради                                                 Тарас Зубрицький

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено