В Миколаївській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області  20 квітня 2016 року відбулося засідання ,,круглого столу” з представниками бізнесу за участі начальника Миколаївської ОДПІ Ференца М.Б..
         В ході зустрічі з представниками бізнесу обговорено питання електронного адміністрування ПДВ, електронного адміністрування акцизного податку з реалізації пального, легалізацію заробітної плати, зміни у застосуванні з 01.04.2016 нової  форми податкової накладної.
       Микола Ференц наголосив, що з метою детінізації ринку пального та створення конкурентного середовища запроваджено Систему електронного адміністрування реалізації пального (СЕАРП), що дозволить уникнути маніпуляцій на ринку пального та забезпечить прозорість адміністрування акцизного податку та збалансованість надходжень до бюджету.
       Начальник ОДПІ звернув увагу присутніх, що з 01 квітня 2016 року  наказом Міністерства фінансів України затверджено нову форму податкової накладної та Порядок її заповнення, яким передбачено реєстрацію всіх податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних за формою, чинною на день такої реєстрації та незалежно від дати їх складання до 01.04.2016 чи після 01.04.2016 (за умови дотримання інших вимог щодо реєстрації в ЄРПН. Нові форми податкової накладної та розрахунку коригування  розміщено на веб-порталі ДФС.
Микола Ференц також  розповів, що  навантаження на заробітну плату у 2016 році зменшено майже вдвічі. Роботодавці сплачують 22% єдиного соціального внеску від нарахованої зарплати, а працівники, що сплачували 3,6% ЄСВ із заробітної плати у минулому році, звільнені від сплати ЄСВ. Тому особливо актуально звучить питання не тільки  легалізації  заробітної плати, а й її підвищення. Податковою службою району проводиться роз’яснювальна робота з роботодавцями для того, щоб стимулювати їх підвищити заробітну плату та відмовитись від її виплати в «конвертах».
          На зустрічі  акцентовано увагу присутніх на електронних сервісах, підвищенні якості обслуговування та досягненні максимального рівня зручностей для платників, що на сьогодні  є  основним завданням фіскальної служби, зокрема, на перевагах подання звітності в електронному вигляді та проінформувано про роботу сервісу «Електронна звітність», «Електронний кабінет платника податків» та ін.
Учасники зустрічі обмінялися думками та окреслили низку конкретних пропозицій для створення більш зручних умов для ведення бізнесу. Керівник фіскальної служби подякував усім за розуміння та плідну співпрацю, привітав із наступаючими святами!

под

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено