02d2dd956176ea8899f4b086fbef968f XLНа виборах міського голови Миколаєва лідирує чинний секретар Миколаївської міської ради, кандидат від партії «Народний рух України» Андрій Щебель. Про це ZAXID.NET повідомили в місцевому штабі БПП «Солідарність», де проводять паралельний підрахунок голосів.

4bb2103193c8be089b987d21e7617477 XLУ Миколаївському професійному ліцеї відбувся День відкритих дверей - ознайомлення гостей навчального закладу із матеріально-технічною базою, умовою вступу та навчання, і саме це нерідко допомагає юнакам і дівчатам обрати свій шлях у житті. Адже вибір професії - це велика відповідальність перед батьками, суспільством та, найголовніше, – перед собою. Бо тільки сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває покликання. Випускники шкіл району мали змогу зустрітися з педагогічним колективом ліцею, оглянути навчальні майстерні, лабораторії, кабінети, в яких проводиться навчання і підготовка майбутніх кваліфікованих робітників, побувати на проведенні майстер-класів із професій муляр, штукатур, лицювальник-плиточник, реставратор, кравець, ознайомитися зі спортивним життям та дозвіллям ліцеїстів.

Громадська організація «Міський Центр Аналітики та Інформації» (МЦАТІ) при підтримці Миколаївської мерії анонсує старт проекту «Лекторій журналістської майстерності 2015» у м. Миколаєві. Захід безкоштовний.

Учні 8-В класу Миколаївської ЗОШ №1(класний керівник О. Клеман) днями завітали у читальний зал районної бібліотеки для дітей.

Ситуація із дошкільною освітою у Миколаєві давно відома всім. Садочки переповнені, черги велетенські, а надії на те, що найближчим часом ситуація зміниться на краще, практично, немає. А тому минулого року, щоб хоч якось покращити становище дошкільнят, міська влада спільно із районним управлінням освіти приймають рішення про відкриття на базі Миколаївської ЗОШ №2 навчально-виховного комплексу.

a3bb0b272c388b432cd2ccfa4099a9cb XLУ музеї Миколи Устияновича та Уляни Кравченко в Миколаєві з нагоди 97-ї річниці бою під Крутами відбувся тематичний вечір-реквієм «Пом’янімо у слові їхню славу».
До підготовки і проведення заходу причетні також працівники центральної районної бібліотеки та учні 9 класу Миколаївської ЗОШ №1. Розповіді, поезія та літературна композиція про цю історичну подію не залишили присутніх байдужими ще й до нинішньої війни із російським агресором на східних теренах України.

c8dfdb2a5797cafd326b401767b4eb94 XLДо Дня Соборності України учні Миколаївської ЗОШ №1 підготували тематичний літературний захід «Всім серцем свою Україну любіть».
Цікавий екскурс в історичне минуле нашого народу, традиції, звичаї, народні символи України, про красу і велич рідної мови зробила працівник районної бібліотеки Стефанія Даньків.

Керувати МКП «ЖКУ» тепер буде Петро Пахольчук.
Він – 1970 року народження, депутат Миколаївської міської ради, голова комісії з питань соціального захисту та охорони здоров’я, попередньо тимчасово не працював.
І.Л.

4f301674268d49db72fb9bc6315fe6c8 XLЄпархіальний фестиваль коляди у теплій різдвяній атмосфері відбувся на парафії Святого Миколая у Миколаєві. Майже чотири години від душі колядували учасники хорових колективів усіх п’яти адміністративних районів, які охоплює Стрийська єпархія УГКЦ, і додавали переповненій церковці особливої енергетики. Перед початком фестивалю усі помолилися молебень до Богородиці перед копією Борусівської чудотворної ікони Матері Божої, яка є покровителькою церковних хорів Стрийської єпархії.

5d7d2a237a4683e5c45b021802a448c4 XL

4 січня миколаївські пластуни підготовчого куреня імені Ганни Дмитерко-Ратич - Романа Куць, Юрій Фітьо, Аліна Корчинська, Анастасія Беца, Юлія Лешковят, Діана Кузів, Марта Ривко, Тетяна Пляцок, Ірина Залога, Іванна Яріш, Марта Клименко, Христина Перцак, Оксана Перцак передали Вифлеємський Вогонь до Миколаєва. А отримали його у Соборі Св. Юра, де відбулася урочиста церемонія його передачі громаді Львова. В.В.