Ситуація із дошкільною освітою у Миколаєві давно відома всім. Садочки переповнені, черги велетенські, а надії на те, що найближчим часом ситуація зміниться на краще, практично, немає. А тому минулого року, щоб хоч якось покращити становище дошкільнят, міська влада спільно із районним управлінням освіти приймають рішення про відкриття на базі Миколаївської ЗОШ №2 навчально-виховного комплексу.

Тобто, при школі почала діяти одна група із перебуванням дітей із 9.00 год. до 13.00 год. Про справи у цій дошкільній групі розпитуємо у вихователя Надії Ілик.

- Зараз у нас навчаються 25 дітей п’ятирічного віку. Працюємо на основі навчальної програми «Впевнений старт дошкільнят». Маленькі школярики проходять курси грамоти, математики, християнської етики, а ще знайомляться із персонажами та предметами навколишнього світу. Щоб зацікавити діток, заняття намагаємося проводити у формі гри. Організовуємо екскурсії рідним містом, розповідаємо про його історію та культуру. Щодо матеріального забезпечення, то тут не все так радісно. Бракує нам меблів, іграшок. Класну кімнату облаштовували самотужки разом із батьками. Зробили так званий косметичний ремонт. З наступного року плануємо більш якісне оновлення. Хотілося б, щоб міська влада і дирекція НВК більше уваги звернули на наше матеріально-технічне забезпечення.

… Із наступного року планується відкриття ще однієї групи дошкільнят у цьому НВК.

Вікторія Ничта.

Люди в цьому діалозі

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Гість - Романа Ковтун

    Христос Воскрес! Пишу Вам із Житомира. Хочу через Вашу газету привітати сестру, яка проживає в Миколаєві з днем народження. Як я можу це зробити? Будь ласка напишіть!!!!!!!!!!