Громадська організація «Міський Центр Аналітики та Інформації» (МЦАТІ) при підтримці Миколаївської мерії анонсує старт проекту «Лекторій журналістської майстерності 2015» у м. Миколаєві. Захід безкоштовний.

Відвідати лекторій можуть усі бажаючі: без вікових і професійних обмежень. Досвідчені тренери з багаторічним досвідом діяльності у медіа-бізнесі ознайомлять учасників проекту з сучасними тенденціями розвитку медіа сфери.
Програма розроблена таким чином, щоб слухач зміг оволодіти основними навичками журналістики та отримати свій шлях у професію. А люди, які далекі від журналістики, проте мають хист до письма, отримали можливість позбавитись від класичних помилок та "спотикання язика" під час роботи над текстом. Крім лекційних занять обов’язковими є практичні модулі під час яких слухачі курсу спробують себе в ролі репортера, радіоведучого, ведучого телевізійного ток-шоу, диктора, редактора друкованого видання чи кореспондента.
Для участі у лекторії слід подати письмову заявку у довільній формі на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або зателефонувавши за номером 093-4263046. У заявці слід вказати ваше ім’я, прізвище,вік, занятість (школяр, студент, професія) та контактний номер телефону.
Орієнтовний початок курсу: 21 березня 2015

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено