4bb2103193c8be089b987d21e7617477 XLУ Миколаївському професійному ліцеї відбувся День відкритих дверей - ознайомлення гостей навчального закладу із матеріально-технічною базою, умовою вступу та навчання, і саме це нерідко допомагає юнакам і дівчатам обрати свій шлях у житті. Адже вибір професії - це велика відповідальність перед батьками, суспільством та, найголовніше, – перед собою. Бо тільки сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває покликання. Випускники шкіл району мали змогу зустрітися з педагогічним колективом ліцею, оглянути навчальні майстерні, лабораторії, кабінети, в яких проводиться навчання і підготовка майбутніх кваліфікованих робітників, побувати на проведенні майстер-класів із професій муляр, штукатур, лицювальник-плиточник, реставратор, кравець, ознайомитися зі спортивним життям та дозвіллям ліцеїстів.

Гості оглянули також виставку технічної творчості, яку продемонстрували їм майбутні електрогазозварники, автослюсарі, реставратори, кравці під керівництвом викладачів та майстрів виробничого навчання З.Блискуна, Б.Вінявського, Н.Здебської, М.Козоглодюк, С.Сметанки, М.Одноріг, К.Доскочинської.

Віримо, що учні шкіл, які побували на заході, почерпнули для себе багато корисної інформації та зробили правильний висновок: вибираючи професію, людина планує усе своє подальше життя, а щоб стати висококваліфікованим спеціалістом, добитися кар’єрного росту, обов’язково потрібно навчатися в Миколаївському професійному ліцеї!

Отож, звертаємося до всіх випускників підійти до питання вибору професії відповідально. Адже від цього залежить ваш життєвий шлях.

Ігор Сарамага.

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено