713a8540e6db58559c652a766f4c9757 XL

Безперечно, місто Львів уміє дивувати своїм шармом і своєю неповторною романтикою. І, напевне, важко уявити собі Львів без кави, без маленьких кав'ярень на вузеньких вуличках, де розповзається неймовірний аромат неповторного напою. Так у кінці вересня усі бажаючі жителі, а також гості міста могли відвідати Фестиваль Кави, який відбувався із 24 по 27 вересня в Палаці мистецтв.

f9ed36389057c757d825df002515e553 MУ Львові доволі часто проходять різноманітні фестивалі і жителі міста, а також гості цьогоріч мали нагоду відпочити на фестивалях джазу, рок-музики, сучасного кіно, кавунів і пива. Відомі і не дуже відомі заходи ніколи не лишають байдужими своїх відвідувачів. І цього тижня Львів не залишиться без уваги, так як можна потрапити відразу ж аж на два заходи: Фестиваль Кави який пройде 24-27 вересня, а також на Осінній фестиваль садівництва під романтичною назвою «Флорія Фест», який пройде 26-27 вересня.

22798556d3058236cede24a142d37503 XLКоли православні українці святкували Перший Спас, у львівській області неподалік містечка Городок 14 серпня стартував перший день фестивалю Захід-Фест (Zaxidfest). Це один із наймасштабніших фестивалів України, на якому три дні виступають відомі українські і спеціально запрошені світові рок-гурти.

На спортивному стрільбищі Мюнхена (Німеччина) упродовж 27 травня – 1 червня 2015 року триває третій етап Кубка світу з кульової стрільби. Рекордна кількість учасників – 901 спортсмен із 87 країн світу розігрують 24 олімпійські ліцензії у 10 вправах (стрільби з гвинтівки та з пістолета). Прогнозується запекла боротьба на цьому представницькому світовому спортивному форумі.

Про проекти, що допомагатимуть родинам загиблих на Майдані та в зоні АТО, а також мобілізованим військовослужбовцям, йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з народним депутатом України, радником Президента України Ольгою Богомолець у п'ятницю, 29 травня.

Усесвітній день боротьби проти бронхіальної астми проголошено за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я – його відзначають щорічно 30 травня спільно зі Всесвітнім днем хворого на алергію.

У четвер, 28 травня, у Музеї Й. Пінзеля відкрили виставку "Скульптори І. Пінзель та І. Пфістер. Витоки й апогеї українського бароко". Виставка охоплює колекцію скульптур із фондів Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького та інших музеїв України, зокрема Державного історико-архітектурного заповідника міста Бережани Тернопільської області.

b7fbad3f731248b118a4dc4caa9b90b8 XLЛьвівська облдержадміністрація не допустить, щоб на території регіону діяла одна компанія, яка надаватиме послуги хворим на ниркову недостатність. Адже завдяки зникненню монополіста на цьому ринку, вдалось суттєво знизити ціну на гемодіаліз, яка на сьогодні є найнижчою в Україні. На цьому 29 травня наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка, поспілкувавшись із представниками громадської організації «Асоціація Життя», що перекрили вулицю Винниченка під стінами облдержадміністрації.

Міністерство юстиції спільно з міжнародними партнерами провело аудит структури міністерства та його органів управління. Проведений аналіз засвідчив низьку ефективність роботи системи юстиції.

10 лютого у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону в якості благодійної допомоги відбулася передача Цифрового монітору внутрічерепного тиску та датчиків для проведення контролю, корекції вогнепальних поранень черепа та головного мозку.