20a2eb5d87a32524f4f932cf9b095402 XLПрезидент України Петро Порошенко вчора підписав указ, який запустить процес впровадження технології 4G в Україні. Таке повідомлення з'явилося на його офіційній сторінці в Twitter. Указ підписаний, але текст указу на сайті президента поки не оприлюднений. У свою чергу заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків нагадав про проведення в лютому поточного року тендера з продажу частот для впровадження технології 3G. В результаті чесних і відкритих торгів, бюджет України поповнився на 11 млрд. Гривень.

Через півроку набуде чинності Закон України «Про відкритість використання публічних коштів».

 20150313 2096801302Минув рік від того дня, коли Україна стала об’єктом агресії з боку Росії. Неоголошена війна триває з того моменту, спалахуючи час від часу з новою силою, уже втомила та виснажила українське суспільство. Україна прагне миру. Війна відкрила в українцях багато нового, про що ще рік тому навіть не підозрювали, але що, безумовно, об’єднало - абсолютне згуртування нації довкола ідеї цілісності України. Саме це унеможливило широкомасштабний наступ на Україну.

04b2fb0c20704ee574d65a8e5146af80 XLУ Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі провів нараду з медичною спільнотою регіону. Наш район представляли виконуюча обов’язки головного лікаря Миколаївської районної лікарні Ірина Хрущ та депутат райради, лікар-стоматолог МКЦРЛ Юрій Шипов.

ba66e3b354692e4fcb6a4fb86b7a3c7f XLУродженець Рудників Степан Герилів та його бердянські однодумці-волонтери Володимир Федорик, Сергій Шарай відзначені керуючим Запорізькою єпархією УПЦ КП Преосвященним Фотієм – єпископом Запорізьким і Мелітопольським. «Благословенні Грамоти» від Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета єпископ вручив учасникам групи «Наші Атланти» за заслуги перед Українською Православною Церквою та українським народом, пов’язані із активною волонтерською діяльністю на потреби воїнів АТО.

Л.Б.

Розпочався процес відбору кандидатів на відзначення в межах Всеукраїнської акції «Диво-дитина», що визначає найобдарованіших дітей віком від 4 до 13 років.

197604616a676bee4526981ed9585350 XLЛідер гурту "Скрябін", Андрій Кузьменко, відомий під псевдонімом Кузьма Скрябін, загинув у ДТП на Дніпропетровщині.

Про це повідомляє прес-служба ДАІ 2 лютого.

"Сьогодні в дорожньо-транспортній пригоді загинув видатний український співак, лідер групи Скрябін", - сказано в повідомленні.

Військові дії на східних теренах України спричинили до ще тіснішого об’єднання нашого народу в боротьбі з агресором, всупереч очікуванням тих, хто вирішив «попити крові». Приклад служіння не лише Богові, а й своїй пастві, всій українській спільноті показують і священики. Вони їдуть у зону АТО із душпастирською працею. А півсотні таких священослужителів днями обговорили ситуацію на VIII Всеукраїнському з’їзді військових капеланів УГКЦ в Києві.

Україна збільшує свою армію, а отже, зростає необхідність у фахівцях. Відтак, вищі військові навчальні заклади готуються прийняти значно більше абітурієнтів, ніж зазвичай. Львівський обласний військовий комісаріат інформує щодо вступу у 2015 році до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів ВНЗ Львівщини.

Верховна Рада у неділю та у ніч на 29 грудня у драматичних умовах затверджувала поданий Кабінетом Міністрів Державний бюджет на 2015 рік.