Розпочався процес відбору кандидатів на відзначення в межах Всеукраїнської акції «Диво-дитина», що визначає найобдарованіших дітей віком від 4 до 13 років.

Основною метою акції є пошук, відбір, нагородження та відзначення найталановитіших та найобдарованіших дітей України у п‘яти номінаціях: 1) Найрозумніша дитина; 2) Найспортивніша дитина; 3) Найбільш творча дитина; 4) Найдивовижніша дитина; 5) Найгероїчніша дитина.

Премія вручається за висновками експертів дітям, які мають досягнення у навчанні, спорті, мистецтві; розумові або фізичні здібності; дітям-рятівникам.

Детальна інформація про Всеукраїнську премію «Диво-дитина», умови участі та анкета – на офіційному сайті http://divo-dutuna.com/.

Для участі у відборі необхідно заповнити анкету учасника, підготувати пакет відзнак, грамот, нагород, дипломів, відео-сюжетів, свідоцтв тощо, які підтверджують досягнення дитини, копію свідоцтва про народження та відіслати до 15 березня 2015 року на адресу організаторів акції: ТОВ «Премія «Диво-дитина», 03186, м.Київ, вул. авіаконструктора Антонова, 5-б, оф.712.

Прес-служба Львівської ОДА.

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено