×

Повідомлення

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

 20150313 2096801302Минув рік від того дня, коли Україна стала об’єктом агресії з боку Росії. Неоголошена війна триває з того моменту, спалахуючи час від часу з новою силою, уже втомила та виснажила українське суспільство. Україна прагне миру. Війна відкрила в українцях багато нового, про що ще рік тому навіть не підозрювали, але що, безумовно, об’єднало - абсолютне згуртування нації довкола ідеї цілісності України. Саме це унеможливило широкомасштабний наступ на Україну.

А ще волонтерство, коли прості люди зуміли фактично відновити здавалося вже втрачену армію - сотні тонн харчів, медикаментів, одягу, амуніції, сотні автомобілів, які були відправлені на фронт довели, що вислів «моя хата з краю» не про українців.

10 лютого у зону АТО відправили чергову волонтерську допомогу для наших військовослужбовців у Слов’янськ. Ініціатором та організатором цієї поїздки став народний депутат України Тарас Батенко, який неодноразово відвідував наших бійців на передовій.

{gallery}news/mainukraine/4{/gallery}

Найбільшим акцентом допомоги для бійців звичайно були теплі речі, спальники, обігрівачі, а також тверде паливо, адже температура повітря на сході України є нижчою 15 градусів. Хлопці отримали 12 буржуйок, генератор, 50 спальних мішків, а також більше 5 тон продуктів харчування.

Доставляли допомогу голова Золочівської РДА Володимир Недзельський, заступник ДГЗ «Самооборона» Василь Огоновський, помічник народного депутата Тараса Батенка Василь Ляшовський, водій Роман Сорока. Духовну підтримку поїздки забезпечив військовий капелан о. Михайло Сукмановський.

Хорошим подарунком для військових стали і дитячі малюнки від школярів, які також вболівають за долю країни та намагаються підтримати наших солдатів.

За словами народного депутата України Тараса Батенка, це не остання поїздка у зону АТО. «На жаль, ситуація на Сході країни далека від миру, хоча і Президент, і Парламент роблять усе можливе, щоб цей конфлікт був вирішений на дипломатичному рівні.

Наші хлопці героїчно борються за кожен клаптик української землі. Невідомо, де б сьогодні були війська Путіна, якщо б не самопожертва та патріотизм українців. Окрема подяка волонтерам та людям доброї волі, які не зважаючи на важкий економічний стан в державі, допомагають армії. Цю дорогу плату ми віддаємо за справжню незалежність нашої держави. Хочеться усім сказати слова подяки, особливо сьогодні. Ми всі молимось за мир в країні, адже кожен новий день конфлікту коштує нам життів наших найкращих синів”, - каже Тарас Батенко.

О.Кравець.

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено