20a2eb5d87a32524f4f932cf9b095402 XLПрезидент України Петро Порошенко вчора підписав указ, який запустить процес впровадження технології 4G в Україні. Таке повідомлення з'явилося на його офіційній сторінці в Twitter. Указ підписаний, але текст указу на сайті президента поки не оприлюднений. У свою чергу заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків нагадав про проведення в лютому поточного року тендера з продажу частот для впровадження технології 3G. В результаті чесних і відкритих торгів, бюджет України поповнився на 11 млрд. Гривень.

Робота з впровадження технології 4G вимагає колосальних зусиль у порівнянні з ситуацією по 3G. Таку думку висловив голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері інформатизації та зв'язку (НКРСІ) Олександр Животовський.

Зокрема він заявив, що до цього процесу будуть залучені міжнародні експерти, які допоможуть провести аудит радіочастотного ресурсу країни. До слова, дані заходи будуть фінансуватися за рахунок гравців цього ринку, які висловили готовність взяти участь у підготовці та впровадженню четвертого покоління зв'язку.

Приблизні терміни впровадження 4G в Україні - 2017 рік.

Джерело: http://24news.com.ua

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено