5df19d77428573cd1b2ef0af1ca756bf XLМинає 9 днів як на 53-му році життя в Донецькій області у зоні проведення антитерористичної операції трагічно загинув голова Миколаївської районної державної адміністрації 2005-2010 років, депутат Миколаївської районної ради, заступник голови Львівської крайової організації Народного Руху України, заступник командира батальйону ОУН-ЗСУ, невтомний громадський діяч Василь Михайлович Кіндрацький. Народився Василь Михайлович Кіндрацький 10 березня 1963 року у с.Струпків Коломийського району Івано-Франківської області. Після закінчення факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка працював кореспондентом газети «Роздільський будівельник» тресту «Розділхімбуд». У перші роки становлення незалежної України очолював редакцію міської газети «Вісник Розділля».

Згодом розпочав підприємницьку діяльність, заснував мале приватне підприємство «Копія».

Був активним учасником подій Помаранчевої революції, керівником виборчого штабу кандидата у Президенти України Віктора Ющенка у Миколаївському районі, організатором перших мітингів і демонстрацій у Миколаєві.

Розпорядженням Президента України 7 березня 2005 року призначений головою Миколаївської районної державної адміністрації.

Завдяки наполегливій праці, розуму і працелюбності Василя Михайловича, у районі зроблено чимало добрих справ.

Василь Кіндрацький доклав великих зусиль, як матеріальних, так і фізичних, до спорудження каплички на місці загибелі сотника УПА Івана Паньківа у сілові, пам'ятника Жертвам Голодоморів та комуністичних репресій у Миколаєві, скульптури Матері Божої у центрі міста та благоустрою території навкруг пам'ятника.

У пам'яті всіх, хто знав і працював разом з Василем Михайловичем, він назавжди залишиться мудрим керівником, надійним товаришем, високопорядкою, вольовою людиною та справжнім патріотом України.

Василь Кіндрацький - активіст Майдану та всіх подій Революції Гідності, що відбувалися у Києві та рідному Миколаєві.

Після Євромайдану добровольцем пішов на фронт захищати східні терени України від російської агресії.

Був мужнім і безстрашним у виконанні бойових завдань.

Напередодні Василь Кіндрацький героїчно встановив прапор ОУН на найвищій точці на шахті у Водяному, з якої видно Донецьк і позиції противника, і яка постійно перебувала під обстрілами.

Жив Він гідно і достойно в ім'я майбутнього України та назавжди залишив глибокий слід у наших серцях і помислах.

Сумуємо з приводу смерті Василя Михайловича Кіндрацького та висловлюємо щирі співчуття родині з приводу тяжкої втрати.

Василь Кіндрацький навіки залишиться в нашій пам'яті і наших серцях.

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено