bullet belt PK3MFG4 e1517402485132Правоохоронними органами Львівської області продовжуються фіксуватись випадки використання вогнепальної зброї та засобів ураження, що перебувають у нелегальному обігу. Їх можливе використання у протиправних цілях несе в собі загрозу безпеці громадян та стабільності в суспільстві, а також містить ознаки злочину, передбаченого ст. 263 («Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами»), ст. 258 («Терористичний акт») КК України.

Нагадуємо, що незаконне зберігання зброї та засобів ураження – це злочин, за який законодавством передбачено кримінальну відповідальність. Крім того, незареєстрована зброя – це не лише порушення чинного законодавства, а й основна причина нещасних випадків, які можуть трапитися з громадянами або з їх неповнолітніми дітьми при використанні та зберіганні такої зброї. Також, незареєстровані засоби ураження, які перебувають у неконтрольованому обігу, можуть бути використані зацікавленими особами для вчинення злочинів терористичного та диверсійного характеру на території регіону, що створює підвищену небезпеку не лише для важливих об’єктів життєзабезпечення, а й може призвести до значних людських жертв та руйнувань інших об’єктів, які знаходяться в зоні їх дії.

       Громадяни, які добровільно звернуться до правоохоронних органів з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, які не зберігаються в них на законних підставах, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності.

       Просимо громадян одразу звертатися до правоохоронних органів у разі виявлення зброї, вибухових пристроїв або підозрілих предметів, надходження інформації про перебування в регіоні підозрілих осіб, ознаки сепаратистської чи терористичної діяльностіза цілодобовими телефонами:

- "гаряча лінія" Управління СБ України у Львівській області
(032)261-61-43;(245)7-11-83;
- оперативний черговий ГУ Національної поліції у Львівській області «102»; (245)5-23-54;
- оперативний черговий Управління ДСНС України у Львівській області «101» або «112»

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено