01У зв’язку з необхідністю формування та затвердження списків присяжних відповідно до вимог Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (далі - Закон), Територіальне управління державної судової адміністрації України в Львівській області повідомляє наступне.

Відповідно до частини третьої статті 63 Закону присяжним є особа, яка у випадках, визначених процесуальним законом, та за її згодою вирішує справи у складі суду разом із суддею або залучається до здійснення правосуддя.

Згідно частини 1 статті 64 для затвердження списку присяжних територіальне управління Державної судової адміністрації України звертається з поданням до відповідних місцевих рад, які формують і затверджують у кількості, зазначеній у поданні, список громадян, які постійно проживають на територіях, на які поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, відповідають вимогам статті 65 цього Закону і дали згоду бути присяжними.

Згідно статті 65 Закону присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, якщо інше не визначено законом.

Не включаються до списків присяжних громадяни:

1)    визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

2)    які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного;

3)     які мають незняту чи непогашену судимість;

4)    народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів ( органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

5)    особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

6)     громадяни, які досягли шістдесяти п'яти років;

7)     особи, які не володіють державною мовою.

Відповідно до частини 3 статті 64 Закону список присяжних затверджується на три роки і переглядається в разі необхідності для заміни осіб, які вибули зі списку за поданням територіального управління Державної судової адміністрації України.

      Враховуючи, що список присяжних для Миколаївського районного суду Львівської області затверджено рішенням Миколаївської районної ради Львівської області 20 жовтня 2016 року № 89 (зі змінами), з метою забезпечення належного здійснення судочинства місцевими загальними судами м. Львова та Львівської області відповідно до вимог Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та процесуального законодавства, Територіальне управління державної судової адміністрації України в Львівській області надсилає подання для формування та затвердження списку присяжних для Миколаївського районного суду Львівської області.

     Повідомляємо, що громадяни, які виявили бажання стати присяжними Миколаївського районного суду Львівської області, повинні протягом жовтня 2019 року звернутись до Миколаївської районної ради із відповідною заявою.
Інформацію про права та обов’язки присяжних, порядок добору та виплати винагороди за виконання обов’язків присяжного можна отримати протягом робочого дня у Миколаївському районному суді Львівської області (каб. №1, №2, №3) або за тел. 0(3241)51545, 0(3241)52000.

Список присяжних просимо надіслати у формі таблиці, що додається.

Список присяжних

для Миколаївського районного суду Львівської області

 

№п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

*

Дата

народження

Місце постійного проживання на території, на яку

поширюється

юрисдикція

відповідного

суду

Місце роботи

(найменування

та адреса

підприємства,

установи,

організації)

Посада, назва

структурного

підрозділу

підприємства,

установи,

організації

Контактні

телефони

(робочий,

домашній,

мобільний)

1.

2.

3.

9

 


 

 

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено