87887788 829009630939181 7929576798940037120 o

Навчання пожежній безпеці – це один з найважливіших елементів загальної культури безпеки.
Щорічно у світі внаслідок пожеж гине та страждає багато людей. Якщо сталася пожежа – рахунок часу йде на секунди. Пожежна безпека у закладі освіти – це надзвичайно важлива справа, яка вимагає до себе великої уваги, адже від цього може залежати життя.

Вчор,27 лютого 2020 року, були проведені навчання для учнів та персоналу школи в с.Колодруби.
До школи завітали голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький, начальник Миколаївського районного сектору ГУ ДСНС у Л/о Андрій Пясецький , начальник відділу осівіти Миколаївської РДА Олег Лехович,фахівець з адміністративно-господарської діяльності Миколаївської дільниці Пустомитівського відділення АТ "Львівгаз" Ігор Боровий(Igor Boroviy).

Навчання під керівництвом Андрій Пясецький, проходили у два етапи - теоретичні та практичні заняття. Проводилися лекції і навчання, що полягають у проведенні евакуації дітей і персоналу навчального закладу у випадку виникнення пожежі та перевірці знань правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.
За планом проведення навчання було створено умовну пожежу в навчальному закладі на другому поверсі. Як тільки у школі пролунав сигнал тривоги (три дзвінка), вчителі одразу вивели учнів з приміщення на відкриту територію. Одразу,до школи прибули рятувальники, які продемонстрували оперативність дій під час гасіння пожежі.
Вогнеборці показали учням техніку, обладнання та спорядження, за допомогою яких проводиться ліквідація надзвичайних ситуацій.
По закінченню заходу рятувальники провели роз’яснювальну роботу, а також наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

Ефективність таких заходів має сприяти уникненню аварійних ситуацій.

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено