президіяПід керівництвом голови районної ради Тараса Зубрицького відбулося засідання президії районної ради, на якому розглянули і схвалили порядок денний 50-ої сесії Миколаївської районної ради сьомого демократичного скликання, яка відбудеться 12 –го травня 2020 року.
Президія розглянула та погодила усі питання порядку денного, а саме:
1. Звіт голови Миколаївської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Миколаївського району та про здійснення райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень за 2019 рік.
2. Затвердження звіту про виконання районного бюджету Миколаївського району за І-ий квартал 2020 року.
3. Внесення змін до показників районного бюджету Миколаївського району на 2020 рік.
4. Створення комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Миколаївського району» Миколаївської районної ради Львівської області.
5. Вилучення з оперативного управління відділу освіти Миколаївської районної державної адміністрації майна спільної власності територіальних громад Миколаївського району та його передачу.
6.Передачу Культурно-просвітницького центру с. Березина в оперативне управління відділу культури, молоді та спорту Миколаївської районної державної адміністрації.
7. Передачу Гірської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини в оперативне управління КНП «Миколаївська ЦРЛ».
8. Про надання одноразових грошових допомог.
9. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж села Криниця Криницької сільської ради Миколаївського району Львівської області
10. Про затвердження районної Програми «Цукровий діабет на 2020 рік»

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено