109806890 932699257236884 9027660651802119052 o
14 липня 2020 року відбулася 51 –та чергова сесія Миколаївської районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Тарас Зубрицький.
Передувало сесії засідання постійних комісій районної ради та президія, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.
В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, керівники та працівники установ.
Пленарне засідання проходило з дотриманням вимог карантинного режиму.
На сесії було розглянуто та погоджено актуальне на даний час питання, щодо заходів протидії поширенню Covid -19 на території району, а саме :
📍Лабораторний центр та Миколаївська ЦРЛ мають інформувати Миколаївську районну раду про стан захворюваності на території району для висвітлення інформації в інернет -ресурсах;
📍Забезпечити навчальні заклади засобами дезинфекції та безконтактними термометрами та продезинфікувати і підготувати приміщення до навчального року;
📍Рекомедувати комісії ТЕБ та НС закривати установи на інкубаційний період у разі виявлення підозри захворювання на Covid 19 у одного з працівників.
По даному питанню доповідали #Ірина_Хрущ, #Юрій_Чейпеш та #Богдан_Більський.
Представник прокуратури #Андрій_Журавкін проінформував про стан злочинності на території р-ну.
Одностайними були депутати і при прийнятті інших рішень, що мають значиму вагу в забезпеченні життєдіяльності району, а саме:
📍 Створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Миколаївської районної ради Львівської області.
📍Затвердження програми «Правопорядок 2020» Миколаївського ВП Пустомитівського ВП ГУНП України у Львівській області.
📍Затвердження Методики розрахунку орендної плати та примірного договору оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад Миколаївського району.
📍Про затвердження Переліку другого типу об’єктів майна спільної власності територіальних громад Миколаївського району для передачі майна в оренду без проведення аукціону.
📍Звіт про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства «Миколаївське бюро» Миколаївської районної ради Львівської області.
📍 Внесення змін до рішення 43-ої сесії районної ради № 439 від 05.09.2019 року «Про вилучення з оперативного управління та передачу на баланс ПрАТ «Львівобленерго» трансформаторної підстанції КНП ЛОР«Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад».
📍Внесення змін та доповнень до районних цільових програм соціально-економічного та культурного розвит

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено