17 вересня, в приміщенні районної ради відбулися засідання профільних комісій та Президії районної ради, на початку якої голова Миколаївської районної ради
Тарас Зубрицький
нагадав присутнім про обмеження у зв'язку із продовженням карантину на території району.
   Президія районної ради відбулася під головуванням Тараса Зубрицького, голови РДА Андрія Вовчастого , голів постійних комісій Миколаївської районної ради та керівників установ.
   Депутати приступили до роботи, розглянувши 15 питань порядку денного чергової 52 сесії районної ради VII скликання, а саме:
✅1. Затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж села Криниця Криницької сільської ради Миколаївського району Львівської області.
✅2. Затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж села Ричагів Гонятичівської сільської ради Миколаївського району Львівської області.
✅3. Інформація щодо готовності комунальних підприємств та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років в умовах адаптивного карантину та стану епідемічної ситуації на території району у зв’язку з епідемією коронавірусу COVID-19, а також заходи щодо запобігання її поширенню
✅4. Внесення змін до показників районного бюджету Миколаївського району на 2020 рік.
✅5. Затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
✅6. Затвердження районної програми «Соціальний захист медичних та інших працівників закладів охорони здоров’я Миколаївського району» на 2020 рік.
✅7. Про надання КНП «Миколаївська ЦРЛ» дозволу на списання та передачу з балансу медичного обладнання та будівлі Гірської амбулаторії ЗП/СМ.
✅8. Надання одноразових грошових допомог.
✅9. Встановлення розміру батьківської плати за навчання учнів у Миколаївській дитячій школі мистецтв на 2020-2021 навчальний рік
✅10. Надання дозволу для функціонування груп подовженого дня у закладах загальної середньої освіти району на 2020-2021 навчальний рік.
✅11. Наміри щодо переобладнання будівлі колишньої сільської амбулаторії ЗП/СМ в с. Гірське під розміщення дитячого садочку.
✅12. Надання ФОП Лепкий М.М. дозволу на передачу в суборенду орендованого майна.
✅13. Продовження договору оренди з ТОВ «Енергозбереження Львів».
✅14. Затвердження розпорядження голови районної ради.
✅15. Повноваження голови районної ради щодо вирішення окремих питань у сфері оренди майна спільної власності територіальних громад району в умовах оновленого законодавства.
  Районні обранці активно працювали по кожному питанню, вносили чимало пропозицій, а на всі зауваження отримали конкретні відповіді та погодили проекти рішень порядку денного, які виносяться на 52 сесію Миколаївської районної ради.
  В ході роботи заслухано доповідачів з питань порядку денного та погодженого його до розгляду на 52 чергову сесію районної ради сьомого скликання .
  Підводячи підсумки роботи, Тарас Зубрицький подякував всім присутнім за активну роботу та конструктивні пропозиції.

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено