zmagannyaЦими днями на базі спортивно-оздоровчого комплексу "Ювілейний" м. Миколаєва яскраво завершилися районні змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя". Вибороти право представляти Миколаївський район на обласному етапі приїхали команди з 19 загальноосвітніх шкіл.

Перед початком змагань вже традиційно капітани команд підняли Державний Прапор України та прапор НОК України. Цьогорічна урочистість була приурочена й ІІ зимовим Юнацьким Олімпійським іграм, що тривають у норвезькому місті Ліллегаммері.
Учасників змагань прийшли привітати заступник голови Миколаївської районної ради Євген Дзюбайло; завідувач сектору молоді та спорту Миколаївської райдержадміністрації Іван Наконечний; методист відділу освіти Миколаївської райдержадміністрації Михайло Гураль; директор Миколаївської ДЮСШ Ярослав Буць; голова районного методоб'єднання учителів фізичної культури Ігор Бортак. Але особливі оплески від учасників «Олімпійського лелеченя» лунали для учасниці зимових Олімпійських Ігор в Ліллегаммері, нині виконавчого директора відділення НОК України у Львівській області Христини Опьоли-Подгрушної.
Програма цікавих і захоплюючих змагань передбачала спортивні естафети та олімпійську вікторину.
За підсумками усіх видів змагань перше місце розділили між собою дві команди: Розвадівська ЗОШ та Миколаївський НВК. За згодою сторін, на обласних змаганнях, що відбудуться у квітні 2016 року виступить команда Миколаїського НВК.

Люди в цьому діалозі

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0