ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

XХІV сесія VI скликання

РІШЕННЯ № 781

від 18 червня 2013 року

Про звернення до Кабінету Міністрів України

щодо погашення зареєстрованої

кредиторської заборгованості за виконані

роботи із ремонту доріг

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновок постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв'язку, Львівська обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звернутися до Кабінету Міністрів України щодо погашення зареєстрованої кредиторської заборгованості за виконані роботи із ремонту доріг (звернення додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв'язку (М. Задорожний).

Голова обласної ради

Петро КОЛОДІЙ

ЗВЕРНЕННЯ

до Кабінету Міністрів України

щодо погашення зареєстрованої кредиторської заборгованості

за виконані роботи з ремонту доріг

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 липня 2012 року № 533-р "Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2012 рік, та внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 березня 2012 року № 177", Львівській області з Державного фонду регіонального розвитку були виділені кошти на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності в сумі 15,0 млн грн, які були перераховані в повному обсязі.

У той же час, через непроведення у 2012 році органами державної казначейської служби платежів по незахищених статтях видатків бюджету, вищевказані кошти в сумі 13,714881 млн грн були повернуті до Державного бюджету, що призвело до виникнення кредиторської заборгованості на 1 січня 2013 року в сумі 6,524260 млн грн по КПКВК 7831810 "Будівництво, реконструкція, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Львівської області". Станом на сьогодні кошти на погашення кредиторської заборгованості за виконані роботи не надійшли.

Підрядні організації, які виконували ремонтні роботи, звертаються із позовними заявами в судові інстанції для відшкодування кредиторської заборгованості та відмовляються виконувати в подальшому будь-які роботи.

Виходячи із вищенаведеного, звертаємося з вимогою перерахувати належні Львівській області кошти на погашення зареєстрованої кредиторської заборгованості за виконані роботи з ремонту комунальних доріг у 2012 році в сумі 6,524260 млн гривень.

Прийнято на ХХV сесії

Львівської обласної ради

VI cкликання

18 червня 2013 року