ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

XХІV сесія VI скликання

РІШЕННЯ № 793

від 20 червня 2013 року

Про звернення до Кабінету Міністрів України

щодо необхідності виділення додаткових

коштів на ремонт доріг

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновок постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв'язку, Львівська обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звернутися до Кабінету Міністрів України щодо необхідності виділення додаткових коштів на ремонт доріг (звернення додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв'язку (М. Задорожний).

Голова обласної ради

Петро КОЛОДІЙ

ЗВЕРНЕННЯ

до Кабінету Міністрів України

щодо необхідності виділення додаткових коштів на ремонт доріг

Щорічне збільшення руху автотранспортних засобів шляхами Львівської області, складні погодні умови, відсутність системних ремонтних робіт, недофінансування дорожньої галузі спричинило руйнування мережі доріг Львівської області: утворилися вибоїни та нерівності на поверхні шляхів. Як наслідок – дорожньо-транспортні пригоди із летальними наслідками, затори, неможливість забезпечити в умовах бездоріжжя транспортним сполученням жителів між населеними пунктами, виходом із ладу автотранспорту, надходження скарг та заяв в органи влади, перекриття доріг.

На 2013 рік на ремонт та утримання автодоріг Львівської області передбачено 334 млн грн, з урахуванням субвенцій державного бюджету. Однак вказаний обсяг фінансування є недостатнім і забезпечує ремонти лише окремих ділянок автомобільних доріг загального користування місцевого значення та комунальних доріг і вулиць.

Для проведення невідкладних робіт із капітального ремонту автомобільних доріг загального користування, штучних споруд, а також першочергових робіт з поточного ремонту та експлуатаційного утримання Львівській області додатково необхідно близько 800,0 млн грн.

Ми, депутати Львівської обласної ради, які представляємо інтереси своїх виборців, звертаємося до Вас із вимогою додатково виділити Львівській області у 2013 році з державного бюджету кошти на проведення невідкладних робіт із ремонту автодоріг.

Прийнято на ХХV сесії

Львівської обласної ради

VI cкликання

20 червня 2013 року