Детальніше...

Миколаївщина – край, який славиться чудовими краєвидами, визначними пам'ятками археології, багатою культурною, історичною спадщиною та унікальними пам'ятками природи.

Детальніше...

Запрошуємо всіх відвідати демонстраційну пасіку «Медовий блюз» на Миколаївщині!

Детальніше...

Верин: сонячна тепла погода того дня спонукала людей взятися за перші весняні роботи: зустрічаємо тих, хто прямує на городи - чи зрушувати землю, чи сіяти овес, яру пшеницю, а дехто вже і картоплю садить. Дорогою обговорюють не лише актуальні події із життя країни (особливо Майдан, ситуацію в Криму), а й місцеві проблеми. Власне, найбільш стурбовані жителі аварійною школою та станом доріг...

Детальніше...

833cb7b8d4faef1124c12c2fcc377ccd XLУ рамках проекту Місцевого економічного розвитку міст України «Підвищення туристичної привабливості та підтримка розвитку туризму у «Субрегіоні Розділля» випущений туристичний буклет-карти. Працювала над цим робоча група у складі представників Миколаївського і Жидачівського районів та міста Нового Роздолу. Окрім географічних позначень, карта містить пізнавальну інформацію про історичне минуле регіону, пам’ятки архітектури, природи, монументального мистецтва. Такі карти поширюються по всіх об’єктах, які становлять потенційний інтерес для туристів.

Детальніше...

На Миколаївщині активно розвиваються різні види туризму. Приємно, що у нас уже упродовж кількох років у с. Поляна працює лижний витяг, який дає можливість усім бажаючим займатися катанням. Потрібно зазначити, що господарі витягу надають можливість дітям зі шкіл Миколаївського району безкоштовно кататися на лижах.

Детальніше...

У Львові завершився Міжнародний форум індустрії туризму та гостинності.

У роботі спеціалізованих виставок Миколаївщину представляли керівник відділу культури Ірина Іваночко та заступник начальника управління економіки райдержадміністрації Ігор Вірт.

Детальніше...

Січень. Водіння Маланки 13-14 січня у містах Миколаїв, Жидачів, Новий Розділ.

Лютий. Мистецьке свято «Відлуння Коляди» у містах Миколаїв, Жидачів, Новий Розділ.

Детальніше...

Щиро запрошуємо відпочити і оздоровитися!

Потоваришуйте з чорно-жовтими лікарями і забудьте про білі халати!

В кінці ХХ століття у всьому світі, а також і в Україні, різко почав зростати інтерес до натуральних, екологічно чистих продуктів, екотуризму, збереженню природних ресурсів, у зв’язку з стрімким погіршенням стану навколишнього середовища і прагненням людини не полишати тісне спілкуватися з недоторканою природою.

Детальніше...