Щиро запрошуємо відпочити і оздоровитися!

Потоваришуйте з чорно-жовтими лікарями і забудьте про білі халати!

В кінці ХХ століття у всьому світі, а також і в Україні, різко почав зростати інтерес до натуральних, екологічно чистих продуктів, екотуризму, збереженню природних ресурсів, у зв’язку з стрімким погіршенням стану навколишнього середовища і прагненням людини не полишати тісне спілкуватися з недоторканою природою.

Природа – головне джерело задоволення фізичних і духовних потреб людини, що неминуче ставить людину на позицію любові і поваги до природи. Люди, що проживають і містах-мегаполісах все частіше віддаляються від природи, потерпаючи від стресів, нервового перенапруження, депресій , відчуття ізольованості і самотності.

medovyi blyuz

З давніх давен в народній, а пізніше і в традиційній медицині використовували продукти бджільництва для лікування різних недуг. Ще древньогрецький лікар, філософ і реформатор клінічної медицини Гіппократ писав, що всі захворювання суглобів відступають лише перед маленькою бджілкою, а вчений, лікар і філософ Авіценна у своїй «Книзі зцілення» описує близько 150 рецептів застосування меду як в чистому вигляді, так і в суміші з іншими ліками. Пасічники вважали і вважають медопродукти Божим даром і називають їх еліксиром молодості і життя, а також стверджують, що нема захворювань, які б не лікували бджоли, адже знають про цілющу дію бджіл на людський організм і постійно використовують на собі його вплив.

На сьогоднішній день апітерапія (лікування бджолами) і аероапітерапія набуває все більшої популярності серед населення в Україні і в усьому світі і недарма, адже український мед визнано найкращим в світі і саме наша держава у вересні 2013 року прийматиме у Києві ХХХХІІІ Міжнародний Конгрес світового бджільництва : другу по масштабу подію після Євро 2012.

Що таке аероапітерапія? Це відпочинок над місцем проживання бджіл у спеціально обладнаній хатинці з одним або кількома лежаками, що розміщені безпосередньо на даху вулика. Входи у вулики розміщені зовні, що виключає можливість укусів і є абсолютно безпечно для людини. Розмістившись на такому лежаку, людина відразу відчуває мікровібрацію, а рівномірне гудіння бджілок розслаблює і заспокоює нервову систему.

Чарівна дія аероапітерапії на організм людини обумовлена завдяки дії мікрохвиль і мікро вібрацій, що відходять від бджолиного рою, сприяють покращенню кровообігу головного мозку і стабілізації артеріального тиску; вплив потужного біополя бджолиної родини, що нормалізує роботу всіх систем органів і покращує імунітет; виділення чистого і цілющого, майже стерильного високо іонізованого повітря, насиченого фітонцидами, що діє, як інгаляція і сприяє знищення мікробів у бронхах і легенях, завдяки природному антибіотику прополісу.

Саме такий вид відпочинку пропонує пасіка «Медовий блюз», що у селі Луб’яне Миколаївського району Львівської області. Саме тут, немов у затишному куточку, Ви зможете відмежуватися від метушні галасливого міста, вдихнути ароматні пахощі росяних літніх трав, полежати горілиць, дивлячись у безкрає небо, наодинці з власними думками, послухати пташиний спів без супроводу автомобільного гуркотіння. Ось бджілка пролетіла: діловито покружляла над квіточками, обрала потрібну, занурилась: працює, збирає нектар. А ось пурхають усюди безтурботні метелики, яскравіє на зеленому листочку сонечко…

Поспостерігати за кропіткою роботою і життям бджіл можна у фітобарі з прозорими вуликами і на спеціально облаштованому плазмовому моніторі .Особливо цікаво побачити внутрішній світ вулика буде дітям. Пізнавальну і цікаву розповідь-екскурсію проведе досвідчений пасічник, це варто буде послухати і побачити, і заодно відчути на собі цілющу енергетику бджолиного гнізда і подихати майже стерильним повітрям, прилігши на вулику-лежанці.Також у фітобарі можна скуштувати чай з щойно здобутими з вулика запашними медовими сотами, придбати продукти бджільництва ( мед, віск, пергу, прополіс, пилок, маточкове молочко), поласувати медовими напоями і солодощами.