Інструкція щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію

 

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

від 31 травня 2011 р. № 30

м. Миколаїв

Про забезпечення виконання

Закону України "Про доступ

до публічної інформації "


Відповідно до ст. 55, 58 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про доступ до публічної інформації» та з метою забезпечення доступу запитувачів до інформації:

1. Призначити відповідальними особами для забезпечення доступу запитувачів до інформації керуючого справами-заступника голови районної ради Я. Папугу і головного спеціаліста відділу організаціно-кадрової роботи О. Чупика.

2. Відповідальним особам:

2.1. Оприлюднювати інформацію, розпорядником якої є Миколаївська районна рада, у засобах масової інформації району.

2.2. Здійснювати опрацювання запитів на інформацію, які надійшли від запитувачів інормації.

3. Визначити:

3.1. Спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями, для прийняття інформаційних запитів є приймальня голови районної ради адміністративної будівлі Миколаївської районної ради (81600, м. Миколаїв, вул. В. Великого 6., кабінет 309).

3.2. Телефонний номер 0 (241) 5-25-92 для прийняття запитів на інформацію, поданих в усній формі. Номер факсу 0 (241) 5-25-92 для прийняття запитів на інформацію, поданих факсом та надання на них відповідей.

3.3. Електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для прийняття запитів на інформацію, поданих в електронній формі, та надання на них відповідей.

4. Затвердити інструкцію щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію в Миколаївській районній раді згідно з додатком

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради О. Ясеницького.

Голова районної ради

Ольга Жила

Додаток

до розпорядження голови

районної ради від 31.05.2011 р.

№ 30

ІНСТРУКЦІЯ

щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію

1. Запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

2. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

3. У верхньому правому куті запиту на інформацію запитувач зазначає розпорядника інформації, у володінні якого знаходиться інформація, його поштова адреса, номер засобу зв’язку.

4. У запиті на інформацію запитувач вказує своє прізвище, ім’я та по батькові (найменування), поштову адресу, або адресу електронної пошти, номер засобу зв’язку (якщо наявний), зазначає загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо.

5. Розпорядник інформації надає відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

У разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь надається не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п’ятьох робочих днів з дня отримання запиту.

6. Інформація на запит надається безкоштовно.

У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.

7. Рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника або суду.

8. Інформація на запит, поданий в усній формі, надається у зручній для запитувача формі, але, як правило, у письмовому вигляді.

Керуючий справами-заступник голови районої ради

Ярослав Папуга